ОСТАННІ НОВИНИ

Обдарованих українців кличуть на конкурс у Литву

|

На початку 2016 року, 13-17 січня, місто Вільнюс прийматиме Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Литовська феєрія”, учасниками якого стане учнівська та студентська молодь Литви, України та інших країн віком від 6 до 21 року. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

литва

Також у Литві відбудеться й ІІІ Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць” (листопад 2015 р. – березень 2016 р.).

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Серце до серця”, як організатор цих заходів, та Міністерство молоді та спорту України запрошує до участі обдарованих дітей і молодь.

Заявки на участь у “Литовській феєрії” слід надсилати до 11 грудня 2015 року на електронну адресу оргкомітету: info@sds.in.ua з приміткою “Фестиваль”. Серед номінацій фестивалю – вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій “Молодь обирає здоров’я”.

З умовами проведення міжнародних заходів можна ознайомитись за посиланнями:

– Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Литовська феєрія”:http://dsmsu.gov.ua/media/2015/11/05/8/litovska_feeriya.pdf;

– ІІІ Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць” – http://dsmsu.gov.ua/media/2015/11/05/8/evropeec.pdf.

Детальна інформація про заходи розміщена на сайті Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця”: www.sds.in.ua.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...