ОСТАННІ НОВИНИ

У Мінську знову балакають про ситуацію на Донбасі

|

У Мінську почалося засідання учасників Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляє Радіо «Свобода».

Мінськ

Раніше у Мінську почали роботу усі чотири підгрупи – з гуманітарних, політичних, економічних питань, а також з питань безпеки.

Як повідомили у МЗС Білорусі, засідання відбуваються у закритому режимі.

Перед цим сепаратистські сайти повідомляли, що в угрупованні «ДНР», що тимчасово контролює частину території Донецької області, очікують від запланованих на сьогодні переговорів робочих підгруп у Мінську комунікації з владою України в питанні відновлення зруйнованих територій.

На сьогодні, 20 жовтня, у Мінську заплановані переговори Тристоронньої контактної групи, а також чотирьох робочих підгруп щодо врегулювання ситуації на сході України. Які питання на перемовинах сьогодні порушуватиме українська сторона наразі не повідомляється.

Раніше в Мінську учасникам переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасівдалося домовитися про відведення озброєння калібру до 100 міліметрів і танків від лінії розмежування сторін на Донбасі.

Фото: Радіо «Свобода»

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...