ОСТАННІ НОВИНИ

Занедбаній площі перед кінотеатром Довженка хочуть дати нове життя

|

Завтра, 20 жовтня, у кінотеатрі імені Олександра Довженка відбудуться громадські обговорення проекту щодо облаштування території на проспекті Червоної Калини, 81. Проект створила ГО «Рідний Сихів» і планує уже в 2016 році його реалізувати. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

3

Нині площа перед кінотеатром імені Олександра Довженка перебуває у занедбаному стані й не годиться для відпочинку сихівчан: мало зелених насаджень, клумб і лавочок, а фонтан уже роками не працює. Саме тому активісти вирішили впорядкувати цю зону й уже мають  готовий проект, який розробила для них казахстанська фірма «А – проект».

На площі будуть чіткі доріжки й багато зелених насаджень. Крім того, збираються відновити старий фонтан і додати ще три нові. Також хочуть  встановити пам’ятник Небесній сотні.

2

Сам фонтан буде у вигляді вишиванки, центральну площу планують облаштувати для проведення масових акції, культурних фестивалів чи святкових концертів. Окрім цього, на території буде розміщено безліч лавочок, передбачені доріжки для прогулянок, збільшиться площа озеленення.

Сихівчан запрошують на громадське обговорення проекту, яке відбудеться у вівторок, 20 жовтня, о 18.00 у приміщенні кінотеатру імені Олександра Довженка.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...