ОСТАННІ НОВИНИ

Нідерланди не ратифікують угоду України з ЄС без референдуму

|

Ратифікація Угоди про асоціацію Україна-ЄС у Нідерландах призупинена через проведення з цього питання загального референдуму, який має рекомендаційний характер, передає Еспресо.TV.

нідерланди

Так роз’яснили ситуацію з ратифікацією Угоди у політичній групі партії D66 в Другій Палаті (в Нідерландах двопалатна система), яка є однією з найбільших політичних партій в країні.

D66 є партією ліберального напрямку і наразі є в опозиції до уряду.

В групі нагадали, що Угода про асоціацію була ратифікована обома Палатами.

“Тим не менше, через референдум ратифікація була відкладена. D66 хоче провести цей референдум якомога скоріше. Для цього референдуму D66 почне кампанію “Так” (“Так” Угоді про асоціацію)”, – пояснили в парламентській групі.

Очікується, що вже за тиждень буде створена комісія для проведення референдуму, який, скоріше за все, відбудеться навесні наступного року.

14 жовтня Виборча Рада Нідерландів, розглянувши відповідне звернення, ухвалила рішення щодо проведення у країні референдуму, на якому буде поставлене питання щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Під зверненням налічується 427 тис.939 дійсних підписів. Явка повинна скласти 30% із загальної кількості тих, хто має право голосу, після чого уряд має вирішити щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Результат референдуму має рекомендаційний характер.

Фото: ua.korrespondent.net

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...