ОБСЄ спостерігатиме за місцевими виборами в Україні

|

У вівторок, 6 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулася зустріч з представниками місії ОБСЄ, які спостерігатимуть за виборчим процесом на нашій країні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

обсє

Довгостроковий спостерігач ОБСЄ Даан Віллем Евертс розповів, що 9 вересня 2015 року Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ офіційно відкрило місію зі спостереження за місцевими виборами в Україні, що відбудуться 25 жовтня 2015 року. До її складу входять 16 експертів, які працюватимуть в Києві, та 100 довгострокових спостерігачів, які працюватимуть в регіонах України. Зокрема, у Львівській області упродовж шести тижнів працюватиме три команди, до складу яких увійдуть представники з Німеччини, Польщі, Нідерландів, США та Великобританії.

«Ми представляємо ОБСЄ та Бюро демократичних інститутів і прав людини. Наша організація вважається однією з найважливіших у питанні спостереження за виборчим процесом. Цьогорічні місцеві вибори в Україні мають неабияку значущість, відповідно прийнято рішення щодо спостереження за виборчим процесом», – зазначив Даан Віллем Евертс.

обсє1

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що перед керівниками областей Президент України Петро Порошенко поставив два завдання щодо виборів. Зокрема, забезпечити організацію виборчого процесу, а також зробити усе для того, щоб вибори відбулись чесно, прозоро та без утисків.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...