ОСТАННІ НОВИНИ

Суд заборонив звільненому прокурору-порушнику повернуть на роботу

|

Львівським адміністративним судом підтримано позицію прокуратури Львівської області та відмовлено у задоволенні позову щодо поновлення на посаді колишнього працівника прокуратури Львівської області А.Осташевського, якого звільнено із органів прокуратури за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

прокурор

Нагадаємо, чоловік був затриманий у ніч на 27 червня цього року громадськими активістами та працівниками ДАІ за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. У подальшому, наказом прокурора Львівської області він звільнений із займаної посади та з органів прокуратури.

Водночас, у позові А.Осташевський вимагав визнати незаконним та скасувати зазначений наказ прокурори області, а також стягнути суму заробітку за час вимушеного прогулу з 30 червня цього року.

Суд взяв до уваги аргументи та доводи прокуратури про перебування позивача за кермом у стані алкогольного сп’яніння (підтверджується свідченнями очевидців, відеоматеріалами, актом медичного огляду), відмову від добровільного проходження медичного огляду для виявлення стану сп’яніння, втечу від працівників ДАІ з метою уникнення відповідальності, суспільний резонанс вчинку цього громадянина, який скомпрометував звання працівника прокуратури.

Відтак, судом встановлено порушення А.Осташевським присяги працівника прокуратури, вимог Кодексу професійної етики та вчинення проступку, що є не сумісним з перебуванням в органах прокуратури.

Фото: Еспресо. tv

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...