ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко не хоче давати українцям зброю

|

Президент Петро Порошенко заявив, що за його даними, вільне носіння зброї підтримують лише 11% українців. Про це він заявив в інтерв’ю українським телеканалам, повідомляє Цензор.Нет.

порошенко1

Відповідаючи на питання про петиції про легалізацію зброї, він зазначив, що підписанти петиції – це ще не все суспільство. “Я гаряче підтримую механізм петицій, але це ще не воля народу. Це залучення уваги”, – зазначив президент.

За його даними, вільне носіння зброї підтримують лише 11% українців, а 82% – не підтримують. “Безумовно, моя точка зору збігається з точкою зору 82% українців,” – зазначив він.

“Я не підтримую тих, хто бажає ходити по вулицях зі зброєю, дестабілізуючи таким чином ситуацію, в містах, далеких від зони проведення АТО. Бажаєте використовувати зброю – прошу волонтером, добровольцем, у військкомат, пройдете курс навчання, пройдете тестування …. У нас зараз дуже важлива функція оборони країни. І сьогодні, як ніколи ви там потрібні. Ви хочете використовувати зброю проти мирних громадян? Ми не дамо цього робити. І ви будете притягнуті до відповідальності “, – підкреслив президент.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...