ОСТАННІ НОВИНИ

Японська компанія на Львівщині працевлаштує три тисячі людей

|

Японська компанія Фуджікура відкриє у Яворівському районі на Львівщині підприємство з виробництва електричного устаткування для автотранспортних засобів. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з представниками компанії “Фуджікура”, яка відбулася сьогодні, 17 вересня, повідомляє прес-службіа Львівської ОДА.

виробництво

Віце-президент “Фуджікура Автомотів Європа” Хорхе Гарсія розповів, що їх компанія оголошує про запуск довготривалого інвестиційного проекту у Львівській області з виробництва автокомпонентів.

За його словами, на першому етапі компанія інвестує 6 млн. євро та створить близько 300 нових робочих місць. Упродовж наступних 3 років компанія планує збільшити площу приміщень до 30 000 кв. м та працевлаштувати понад 3 000 працівників.

“Це перша велика інвестиція в Україну після початку російської окупації, – наголосив Олег Синютка.

До слова, інвестиційний проект компанії Фуджікура у Львівській області є частиною європейської програми бізнес-розвитку, яка передбачає початок операційної діяльності у січні 2016 року.

Довідка:

Компанія Фуджікура була заснована в Японії 130 років тому і налічує більш ніж 50 тис. працівників по всьому світу. Одним із напрямків діяльності компанії є виробництво кабельних мереж для європейських автовиробників згідно із стандартами в даній галузі.

Фото: vodoley2000.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...