ОСТАННІ НОВИНИ

Повний список людей та компаній Росії, які попали під українські санкції

|

Україна ввела санкції проти російських компаній і громадян. В цілому – 105 юридичних осіб та 388 фізичних з Росії та України, пише Еспресо.tv.

санкції

До списку увійшли авіаційні компанії РФ, суднобудівні, банківські установи, військово-промислові центри і телеканали. У списках персон – сотні росіян і їхніх пособників, причетних до анексії і окупації Криму і Донбасу, причетних до війни проти українців.

Санкції проти юридичних осіб передбачають: блокування активів – обмеження права людини користуватися і розпоряджатися належним йому майном; зупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань (заборона надавати кредити, позики, фінансову допомогу, гарантії; заборона здійснювати кредитування через покупку цінних паперів; заборона придбання цінних паперів); припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України.

Санкції проти фізичних осіб передбачають ті ж пункти, проте враховують також і заборона на в’їзд в Україну зазначених персон.

Юридичні особи (105)

Авіація, транспорт, промисловість:

– 308 авіаційний ремонтний завод;
– Госудасрвтенная компанія 224 льотний загін;
– Аерофлот;
– Борисфен-Авіа;
– Авіакомпанія ВІМ-АВІА;
– Газпром авіа;
– Донавіа;
– Казанський вертолітний завод;
– Кумертаусске авіаційне виробниче підприємство;
– Вертольоти Росії;
– Вертолітний сервісна компанія;
– Науково-технічний центр експлуатації та ресурсу авіаційної техніки;
– Оренбурзькі авіалінії;
– Авіаційна компанія Політ;
– Ред Вінгс;
– Спеціальний льотний загін “Росія” управління справами президента РФ;
– Авіакомпанія Росія;
– РусДжет;
– РусЛайн;
– Авіапідприємство Северсталь;
– Авіакомпанія Сибір;
– Авіакомпанія Сирус-Аеро;
– Трансаеро;
– Улан-Уденський авіаційний завод;
– Уральські авіалінії;
– Федеральне державне унітарне авіаційне підприємство МНС Росії;
– Авіакомпанія Центр-Південь;
– Авіакомпанія Куля інк Лтд;
– Авіакомпанія Якутія;
– Авіаційна транспортна компанія Ямал;
– Севастопольське авіаційне підприємство;
– Євпаторійський авіаційний ремонтний завод;
– Перша вантажна компанія;
– Перша вантажна компанія в Україні;
– Когалимавіва;
– Коспос;
– Науково-виробничий центр газотурбобудування Салют;
– Концерн Алмаз-Антей;
– Керченський морський порт;
– Севастопольський МТП;

Банки та фінансові організації (у тому числі ті, хто так чи інакше фінансував тероризм):

– Агроінвестіціонний комерційний банк;
– Аделантбанк;
– Ак Бакс Аеро;
– Атран;
– БайкалБанк;
– Банк Москви;
– Банк Бізнес для Бізнесу;
– Банк Верхеволжский;
– Газпром Банк;
– Генбанка;
– Глобус;
– Джаст Банк;
– Банк Інвестиційний капітал;
– Інвесттрастбанк;
– Інустріальний ощадний банк;
– К2 банк;
– Краснодарський крайовий інвестиційний банк;
– Маст-Банк;
– Маршал Капітал Партнерз;
– Акціонерний банк Первомайський;
– Банк Росія;
– Російський національний комерційний Банк;
– Банк Рубльов;
– Банк Північний морський шлях;
– Банк Північний кредит;
– Російський сільськогосподарський банк;
– Смартбанк;
– Банк Смолевичах;
– Спарк;
– Банк Таатта;
– Тальменка-банк;
– Темпбанк;
– ФІА-Банк;
– Банк Фінансовий стандарт;

Телебачення, IT, бізнес:

– Телекомпанія НТВ;
– Перший канал. Всесвітня мережа;
– РТР-Планета;
– Росія-24;
– Лабораторія Касперського;
– Лаборато Касперського Україна;
– Компанія Лабораторія Касперського;
– Доктор Веб;
– Приватне акціонерне товариство Патріот;
– Платіжна система М.С.Л.;

Радикальні угруповання, терористи, спільники:

– Фонд підтримки та захисту прав співвітчизників, що проживають за кордоном;
– Козачі спільноти Братина;
– Російська громадська організація Віче;
– Міжнародний союз громадських об’єднань Донська Республіка;
– Батальйон Зоря;
– Батальйон Кальміус;
– Козача національна гвардія;
– Громадський рух Новоросія;
– Батальйон Оплот;
– Бригада Привид;
– Громадський рух Русский вибір;
– Фонд Святителя Тихона;
– Батальйон Смерть;
– Радикальна організація Соболь;
– Батальйон Сомалі;
– Батальйон Спарта;
– Фонд Катерини Губарєвої;
– Фонд Своїх не кидаємо;
– Фонд Глобальні ініціативи;
– Фонд Новомучеників і сповідників Христових;
– Фонд Василя Великого;

Фізичні особи (388 позицій)

Пропагандисти Кремля або псевдоспостерігачі на незаконних “виборах” і “референдуми”:

– Магдалена Ташева (журналіст)
– Олександр Ронкін (главред тижневика Ехо, генеральний директор і співвласник Ronkino Media)
– Відаль Сесар (журналіст)
– Авігдор Ескін (політтехнолог)
– Давид Ейдельман (політтехнолог)
– Ната Потьомкіна (журналіст)
– Макс Лур’є (главред інформаційного агентства Курсор)
– Самарджія Слободан (журналіст, РФ)
– Данила Анісімов (журналіст RUPTLY, РФ)
– Андрій Бабин (журналіст, Естонія)
– Володимир Бучельніков (журналіст, Латвія)
– Максим Березін (кореспондент НТВ)
Олена Березовська – (керівник інтернет-видання Україна.ру)
– Давид Березіцкій (Novorossia News Agency, Польща)
– Володимир Букарський (історик, політолог, керівник Eurasia Inform)
– Габор Селеш (бізнесмен, власник телекомпанії Ехо-ТВ, Угорщина))
– Павло Гаврилов (журналіст)
– Павло Григорчук (главред ресурсу Гренада)
– Оксана Давид-Дудіна (блогер)
– Едуард Ельдаров (журналіст, Латвія)
– Олексій Єфімов (гендиректор міжнародної мережі Перший канал)
– Христо Івановськи (журналіст)
– Олена Йончева (журналіст)
– Дмитро Кисельов (гендиректор агентства Росія сьогодні)
– Микола Кабанов (журналіст, Латвія)
– Ольга Коваленко (глава видання Новини – Казахстан спільно з РІА Новини РФ)
– Якоб Корейба (журналіст RT (РФ), Польща)
– Олександр Нечаєв (кореспондент ТАРС у ПАР)
– Олена Палажченко (представник РІА Новини в Туреччині)
– Вероніка Паучікова (блогер)
– Олексій Піманов (президент медіахолдингу Червона зірка)
– Олександр Потапов (редактор Известий)
– Стів Росенберг (журналіст ББС, Великобританія, входить до кремлівський пул)
– Антоніо Хосе Родрігес (журналіст Quatro, El Pais, El Confidencial, Іспанія)
– Еріка Ругальская (журналіст, Латвія)
– Міхаель Рутцен (журналіст Die Zeit, Frankfurter Allgemeine, Німеччина)
– Ференц Санісло (ведучий телекомпанії Ехо-ТВ, Угорщина)
– Мануель Ангель Састре (журналіст Quatro, El Pais, El Confidencial, Іспанія)
– Андрій Сафонов (журналіст, Молдова)
– Андрій Сужанскій (кореспондент ТАСС (РФ) у Вашингтоні)
– Маріанна Тарасенко (журналіст, Естонія)
– Емма Уеллс (журналіст ББС, Великобританія, входить до кремлівський пул)
– Валерій Фадєєв (журналіст, редактор журналу Експерт, РФ)
– Владислав Фронін (главред Російської газети)
– Сергій Хелемендік (блогер, публіцист, Словаччина)
– Давид Худжец (Novorossia News Agency, Польща)
– Антон Чичеров (журналіст ББС, Великобританія, входить до кремлівський пул)
– Олексій Ширяївський (главред видання Взгляд.ру)
– Андрій Шитов (керівник корпункту ТАРС у Вашингтоні)
– Драган Яньятов (журналіст, Македонія)

Політичні маріонетки Кремля в Європі та Азії:

– Беора Фабріс (глава відділу з питань Кавказу приватної організації Євразійська рада за демократію і вибори)
– Сотіріос Заріанопулос (депутат Європарламенту від Компартії Греції)
– Йоргос Ламбруліс (член Компартії Греції)
– Магганас Йоргос (член Компартії Греції)
– Феліпе Дельгадо (адвокат)
– Ренато Ландейра (адвокат)
– Бертот Фабріціо (член правої партії Вперед, Італія)
– Лючіо Малан (депутат італійського парламенту)
– Алессандро Музоліно (почесний президент молодіжного крила Європейської народної партії)
– Алессандро Бертольди (президент правоцентристської партії Народ свободи)
– Джузеппе Раффа (президент провінції Реджо Калабрія)
– Володимир Кшлянін (член партії Всесербскій народний фронт)
– Володимир Джуканович (член Сербської прогресивної партії)
– Браніслав Блажіч (член Сербської прогресивної партії)
– Стевіца Деджанскі (депутат парламенту автономного краю Воєводина, Сербія)
– Вільям Лонгауер (секретар Союзу борців з фашизмом, Словаччина)
– Френк Абернаті (адвокат, США)
– Мартон Дендеші (угорський депутат, член парламентського комітету у закордонних справах)
– Адрієнн Санісло (член партії Йоббік)
– Габор Дені (МНС Угорського університету русистики)
– Ладіслав Земанек (заступник голови партії Народна демократія, Чехія)
– Ярослав Доубрава (сенатор, член постійної делегації Чехії в ЄС)
– Педро Морін (член ультраправої Народної партії, Іспанія)
– Максим Гроо (член зарубіжної фракції партії РФ Велике Отечество)

Політичні маріонетки Кремля в Росії:

– Олексій Журавльов (член комітету Держдуми з питань оборони)
– Анатолій Бібілов (депутат Думи)
– Євген Івлєв (керівник виконкому партії Батьківщина)
– Максим Григор’єв (директор Фонду дослідження проблем демократії)
– Володимир Родін (член комітету Думи з питань власності)
– Володимир Безсонов (член комітету Думи з питань оборони)
– Олександр Куликов (заступник голови комітету Думи з питань цивільного, кримінального, арбітражного і процесуального законодавства)
– Олексій Діденко (член комітету Думи з питань конституційного законодавства)
– Михайло Брячак (перший заступник комітету Думи з питань транспорту)
– Олексій пахолків (член комітету Думи з питань СНД)
– Олександр Брод (директор Московського бюро з прав людини)
– Олександр Гегальчій (сепаратист, публіцист, керівник фонду Русская премия, РФ)
– Павло Астахов (уповноважений при президенті РФ з прав дитини)
– Костянтин Арановський (суддя Конституційного Суду РФ)
– Олександр Бойцов (суддя Конституційного Суду РФ)
– Микола Бондар (суддя Конституційного суду РФ)
– Гадісов Гаджієв (суддя Конституційного Суду РФ)
– Юрій Данилов (суддя Конституційного Суду РФ)
– Людмила Жаркова (суддя Конституційного Суду РФ)
– Геннадій Жилін (суддя Конституційного Суду РФ)
– Михайло Клеандров (суддя Конституційного Суду РФ)
– Сергій Князєв (суддя Конституційного Суду РФ)
– Олександр Кокотов (суддя Конституційного Суду РФ)
– Лариса Красавчікова (суддя Конституційного Суду РФ)
– Сергій Казанцев (суддя Конституційного Суду РФ)
– Валерій Зорькін (суддя Конституційного Суду РФ)
– Сергій Маврін (суддя Конституційного Суду РФ)
– Микола Мельников (суддя Конституційного Суду РФ)
– Сергій Марков (член Громадської палати РФ)
– Сергій Глазьєв (радник президента РФ)
– Сергій Железняк (замголови Держдуми)
– Володимир Зайнетдінов (прес-секретар секретаріату ОДКБ)
– Рашид Ісмаїлов (заступник міністра зв’язку і масових комунікацій РФ)
– Рамзан Кадиров (глава Чеченської Республіки)
– Артур Карпов (суддя Басманного районного суду, Москва)
– Костянтин Косачов (глава Федерального агентства у справах СНД, спецпредставник президента РФ по зв’язках з країнами-членами СНД)
– Андрій Крутских (представник президента РФ з питань міжнародного співробітництва у сфері інформаційної безпеки МЗС РФ)
– Олександр Медведєв (замглави другого відділу Следкома РФ у Воронезькій області)
– Дмитро Маньшин (в.о. старшого слідчого відділу Следкома РФ)
– Сергій Миронов (депутат Держдуми)
– Павло Мелехин (суддя Басманного райсуду, Москва)
– Наталія Мушнікова (суддя Басманного райсуду, Москва)
– Сергій Наришкін (глава Держдуми РФ)
– Микола Нікіфоров (міністр зв’язку і масових комунікацій РФ)
– Ярослав Нілов (депутат Госдумф, фракція ЛДПР)
– Кирило Опарін (замдиректора департаменту міжнародного співробітництва Мінкоммунікацій РФ)
– Олексій Пушков (глава комітету з міжнародних відносин Держдуми)
– Валерій Рашкин (перший заступник голови комітету Держдуми у справах національностей, організатор демонстрацій сепаратистів)
– Борис Резник (депутат Держдуми)
– Микола Рижков (член Ради федерації Федеральних зборів РФ, родом з Донецької обл)
– Юрій Рудкін (суддя Конституційного Суду РФ)
– Єгор Руський (Республіка Комі, громадянин РФ)
– Микола Селезньов (суддя Конституційного Суду РФ)
– Ольга Хохрякова (суддя Конституційного Суду РФ)
– Олександр Ткачов (губернатор Краснодарського краю)
– Володимир Ярославцев (суддя Конституційного Суду РФ)
– Максим Шевченко (член Громадської палати РФ, голова Центру стратегічних досліджень релігії і політики)
– Роман Шадрін (депутат Єкатеринбурзького міськради, Єдина Росія)
– Олександр Шишкін (член Ради федерації Федеральних зборів РФ)
– Володимир Поспєлов (постійний член військово-промислової комісії при уряді РФ)

Громадські та культурні прихильники війни проти України:

– Світлана Безродна (художній керівник Державного академічного камерного Вівальді-оркестру, РФ)
– Людмила Беспалова (академік РАН, заввідділу селекції Краснодарського НДІ сільського господарства імені Лук’яненко)
– Сергій Глазьєв (академік РАН, радник президента РФ з питань регіональної економічної інтеграції)
– Віктор Драгавцев (академік РАН, ДПС агрофізичних НДІ)
– Володимир Захаренко (академік РАН, Московський НДІ сільського господарства Немчинівка)
– Сергій Казаков (худрпук Пензенського обласного драматичного театру ім. Луначарського)
– Валерій Кирюшин (академік РАН, Російський державний аграрний університет)
– Йосип Кобзон (естрадний співак, депутат Думи)
– Юрій Халупа (академік РАН)
– Володимир Надикто (академік РАН, Всеросійський НДІ біологічного захисту рослин)
– Віктор Пивоваров (академік РАН, директор Всеросійського НДІ селекції)
– Борис Рунов (академік РАН, науковий консультант Міністерства сільського господарства РФ)
– Сергій Санін (академік РАН, заввідділом Всеросійського НДІ фітопатології)
– Віктор Сичов (академік РАН, іноземний член Національної академії аграрних наук)
– Михайло Соколов (академік РАН, консультант мікробів)
– Юрій Спиридонов (академік РАН, заввідділом Всеросійського науково-дослідного інституту фітопатології)
– Валентина Теличкина (актриса театру і кіно)
– Володимир Фортов (президент РАН)
– Віктор Шевелуха (академік РАН, професор Російського державного аграрного університету)

Організатори війни проти України – силовики Кремля:

– Анатолій Антонов (заступник міністра оборони РФ)
– Віктор Бондарєв (головнокомандуючий ВПС Збройних сил Росії)
– Дмитро Булгаков (заступник міністра оборони РФ)
– Олександр Вітко (командувач Чорноморського флоту ВМФ РФ)
– Олександр Галкін (командувач Південного військового округу ЗС РФ)
– Валерій Герасимов (начальник Генштабу ЗС РФ)
– Андрій Картаполов (начальник головного управління операцій і замначальника Генштабу ВС РФ)
– Олександр Ленцов (заступник командувача Сухопутними військами ЗС РФ)
– Віктор Мельниченко (військовослужбовець Прикордонної служби ФСБ)
– Олег Салюков (головнокомандуючий Сухопутних військ ЗС РФ)
– Ігор Сергун (начальник головного розвідуправління, замначальника Генштабу РФ)
– Анатолій Сидоров (командувач західним військовим округом НД РФ)
– Ігор Турченюк (заст командувача південного військового округу ЗС РФ, керівник операції РФ по окупації Криму)
– Олег Цеков (командир 200-й ОМБ Берегових військ Північного флоту)
– Олександр Чайко (командувач 1-й Танковій армії західного військового округу ЗС РФ)
– Віктор Чирков (головнокомандуючий Військово-морського флоту РФ)
– Володимир Шаманов (командувач ВДВ Росії)
– Сергій Шойгу (міністр оборони РФ)
– Сергій Юдін (начальник організаційно-мобілізаційного управління штабу Західного військового округу ЗС РФ)

Керівництво підприємств, у тому числі ВПК, що реалізують інфраструктурні проекти в Автономній Республіці Крим:

– Леонід Білих (керівний директор ВАТ Улан-Уденскій авіаційний завод)
– Азрет Беккі (гендиректор концерну Сузір’я)
– Олександр Вепрев (гендиректор Іркутського авіаційного заводу)
– Артем Голотов (гендиректор ВАТ Мобільні газотурбінні електричні станції, доньки ГК Россеті)
– Юрій Денисенко (керівний директор ВАТ Арсеньевская авіаційна компанія Прогрес)
– Олександр Дормідонтов (гендиректор ЗАТ Науково-дослідне підприємство Спецрадіо)
– Андрій Дутов (глава ради директорів ВАТ Об’єднана суднобудівна корпорація)
– Ігор Єпіфанов (гендиректор науково-дослідного інституту НДІ дар-сфера)
– Андрій Зорін (директор компанії Іжмаш-Безпілотні системи)
– Геннадій Капралов (гендиректор ВАТ Науково-дослідне об’єднання Квант)
– Сергій Кельба (глава ради директорів ГК Автодор)
– Дмитро Конопльов (керівний директор ВАТ Завод імені Дегтярьова)
– Вадим Лігай (гендиректор ВАТ Казанський вертолітний завод)
– Петро Мотренко (керівний директор ВАТ Роствертол)
– Борис Обносов (гендиректор корпорації Тактичне ракетне озброєння)
– Олександр Пекарш (заступник гендиректора ВАТ Компанія Сухий)

– Володимир Попов (гендиректор підприємства Щегловська вал)

– Сергій Смирнов (заступник гендиректора ВАТ Компанія Сухий)

– Олексій Сорокін (директор Конструкторського бюро приладобудування)
– Володимир Спірідопуло (глава ради директорів ВАТ Північне проектно-конструкторське бюро)
– Олександр Тменов (гендиректор підприємства ЗиД)
– Валерій Трушкін (комерційний директор Уральського заводу цивільної авіації)
– В’ячеслав Цибулькин (гендиректор виробничого НДІ Еталон)
– Євген Школов (глава ради директорів Уралвагонзавода)
– Олександр Шляхтенко (гендиректор ВАТ Центральне морське конструкторське бюро Алмаз)
– Володимир Шуваєв (гендиректор предпріятіч Протек)

Терористи, сепаратисти або причетні до цих видів злочинів:

– Ахра Авідзба (громадянин РФ, житель Сочі)

– Євген Агафонов (громадянин України)
– Микола Агафонов (громадянин України)
– Володимир Антюфеев (громадянин РФ, терорист, був “першим віце-прем’єр-міністром ДНР по роботі з правоохоронними органами”)
– Панеро Гектор Аройо (громадянин Іспанії)
– В’ячеслав Балиба (громадянин РФ)
– Едуард Басурін (терорист, “замміністра оборони ДНР”)
– Марат Баширов (громадянин РФ)
– Юрій Башкатов (громадянин України)
– В’ячеслав Бідняк (ватажок екстремістів “Лівий сектор” і “Дніпро, вставай”)
– Ольга Бесєдіна (терорист, “міністр економрозвитку і торгівлі ЛНР”)
– Васкес Серхіо Мануель Бесера (громадянин Іспанії)
– Ігор Безлер (терорист, громадянин РФ)
– Діна Білоус (громадянка України)
– Олена Блоха (терорист, “глава департаменту зі зв’язків з громадськістю ДНР”)
– Олександр Бойченко (громадянин України)
– Драгослав Боган (глава екстремістів Сербське народне відродження і Білі орли, Сербія)
– Валерій Болотов (громадянин України)
– Сергій Бондаренко (громадянин України)
– Оксана Бондарець (громадянка України)
– Андрій Борисов (громадянин України
– Євген Борщівський (громадянин України)
– Олена Бочкарьова (громадянка України)
– Олег Буцький (громадянин України)
– Яна Вітюк (громадянка України)
– Владислав Владимиров (громадянин України)
– Оксана Власкіна (громадянка України)
– Павло Водяницький (громадянин України)
– Олександр Гаркуша (громадянин України)
– Ігор Гиркин (терорист, екс-ватажок бойовиків в Донбасі)
– Олексій Горіненко (громадянин України)
– Олексій Грановський (терорист, “міністр палива та енергетики ДНР”)
– Володимир Громов (терорист, “глава контррозвідки ЛНР”)
– Павло Губарєв (громадянин України)
– Катерина Губарєва (терорист, “міністр закордонних справ ДНР”)
– Олена Гуденко (громадянка України)
– Віктор Давиденко (громадянин України)
– Юрій Дегтярьов (сепаратист, начальник Управління охорони водних ресурсів Луганської області)
– Сергій Дианов (громадянин України)
– Юрій Дойников (сепаратист, “глава Законодавчих зборів Севастополя, глава Севастопольської міськради”)
– Вікторія Довга (громадянка України)
– Сергій Долина (громадянин РФ)
– Павло Дремов (сепаратист, отаман підрозділу Донських козаків)
– Євген Євдокимов (громадянин України)
– Павло Єрмолаєв (громадянин України)
– Олексій Єршов (громадянин України)
– Ігор Єфанов (громадянин України)
– Іван Єфанов (громадянин України)
– Марина Жейнова (терорист, “глава комітету з питань бюджету, фінансів та економічній політиці верховної ради ДНР”)
– Гліб Жеребченко (громадянин України)
– Костянтин Загнибіда (громадянин України)
– Федір Задирака (терорист, “глава комітету промисловості і торгівлі верховного ради ДНР”)
– Олександр Захарченко (терорист, ватажок терористів ДНР)
– Сергій Здрилюк (громадянин України)
– Олександр Зінченко (сепаратист, “глава виконкому народного фронту Новоросії”)
– Ігор Івакін (терорист, “міністр вуглепрому ДНР”)
– Юрій Івакін (громадянин України)
– Сергій Ігнатов (терорист, “глава народної міліції ЛНР”)
– Павло Іллюхін (громадянин України)
– Адріан Бретонес Ірогоен (громадянин Іспанії)
– Заур Ісмаїлов (терорист, “і. О. Генпрокурора ЛНР”)
– Герман Кадиров (терорист, “глава комітету з етики, регламенту й організації роботи верховної ради ДНР”)
– Олександр Калюська (громадянин України)
– Олексій Каркача (громадянин РФ)
– Максим Карпов (сепаратист, замначальника Східно-Чорноморського бассейного управління охорони воднихресурсов)
– Олексій Карякін (громадянин України)
– Валерій Кауров (громадянин України)
– Анатолій Коваль (терорист, “глава комітету з безпеки і оборони верховного ради ДНР”)
– Микола Козіцин (терорист, глава екстремістів Донська Республіка, ватажок терористів Козачья національна гвардія)
– Борис Колесніков, (сепаратист, громадянин РФ, депутат “законодавчих зборів Севастополя”)
– Микола Колісниченко (сепаратист, “депутат держради Криму”, колишній депутат Верховної Ради АРК)
– Євген Комаров (громадянин України)
– Володимир Кононов (громадянин України)
– Христина Корольова (громадянка України)
– Ігор Костенок (терорист, “міністр освіти і науки ДНР”)
– Олексій Кострубицька (терорист, екс-глава спецпідрозділу Альфа в Донецькій області, “міністр НС ДНР”)
– Олександр Кофман (терорист, “міністр закордонних справ ДНР”, колишній “замглави парламенту Новоросії”)
– Роман Кох (громадянин РФ)
– Євген Кріжін (громадянин РФ)
– Дмитро Кузьменко (громадянин України)
– Семен Кузьменко (терорист, “міністр транспорту ДНР”)
– Віктор Кучковому (терорист, “міністр охорони здоров’я ДНР”)
– Оксана Ку-Ян-Мі (громадянка України)
– Вадим Лещенко (громадянин України)
– Борис Литвинов (терорист, “міністр радміну – управсправами Радміну ДНР”)
– Михайло Литвинов (громадянин України)
– Сергій Литвин (терорист, “замглави радміну ЛНР”)
– Бартоломе Медіна Лопес (громадянка Іспанії)
– Світлана Лужецька (сепаратист, “депутат держради Криму”, екс-депутат Верховної Ради АРК)
– Віталій Луньов (терорист, “замміністра доходів і зборів ДНР”)
– Віталій Лютіков (громадянин України)
– Роман Лягін (громадянин України)
– Олександр Маланчук (громадянин України)
– Олександр Малихін (громадянин України)
– Ольга Малиновська (терорист, “міністр праці і соцполітики ДНР”)
– Володимир Маковича (терорист, “замглави ДНР”)
– Олександр Малько (терорист, “глава комітету у справах об’єднань і релігійних організацій ДНР”)
– Айдін Мамедов (громадянин Азербайджану)
– Євген Мануйлов (терорист, “міністр бюджету ЛНР”)
– Євген Масюткін (сепаратист, “ректор Керченського державного морського технологічного університету”)
– Катерина Матющенко (терорист, “міністр фінансів ДНР”)
– Василина Мельник (сепаратист, “глава первинної профспілкової організації транспортників ДП ​​Севастопольський морський рибний порт”)
– Геннадій Мешалкин (громадянин України)
Сергій Меняйло (сепаратист, в.о “губернатора” Севастополя)
– Олександр Михайлов (терорист, “перший заступник міністра доходів і зборів” ДНР)
– Олексій Мільчаков (терорист, командир підрозділу Русич)
– Михайло Мішин (терорист, “міністр молоді, спорту та туризму” ДНР)
– Микола Мозговий (сепаратист, екс-глава держпідприємства Севастопольський морський рибний порт)
– Олексій Мозговий (громадянин України)
– Вадим Монастирський (громадянин України)
– Валерій Мороз (громадянин України)
– Світлана Морозова (громадянин України)
– Георгій М’який (громадянин України)
– Надія Нечепорук (громадянин України)
– Василь Нікітін (громадянин України)
– Микола Новиков (громадянин Росії)
– Євген Овчаренко (громадянин України)
– Дмитро Орлов (громадянин Росії)
– Арсеній Павлов (терорист, командир батальйону сепаратистів Спарта)
– Яніна Павленко (директор державного підприємства завод шампанських вин Новий Світ)
– Микола Пачковський (громадянин України)
– Олег Петренко (колишній директор ДП Південний НДІ морського рибного господарства та океанографії)
– Володимир Підгорний (терорист, “міністр економічного розвитку” ДНР)
– Павло Подліпян (громадянин України)
– Ігор Плотницький (терорист, “глава ради міністрів” ЛНР)
– Марія Подсушная (громадянка України)
– Марина Пожидаєва (громадянка України)
– В’ячеслав Пономарьов (терорист, колишній самопроголошений мер Слов’янська)
– Максим Поплавський (громадянин України)
– Дмитро Прокопчук (громадянин України)
– Андрій Пургин (терорист, один з ватажків ДНР)
– Денис Пушилін Денис Володимирович (терорист, “глава народної ради” ДНР)
– Євген Раздрокін (громадянин України)
– Рамах Саломон Андрес (громадянин Іспанії)
– Василь Розсадник (терорист, “міністр будівництва та житлово-комунального господарства” ДНР)
– Олексій Ремізов (громадянин України)
– Павло Ремізов (терорист з “головного управління поліції” ДНР)
– Сергій Рибалко (громадянин Росії)
– Родрігес Перес Брайан (громадянин Іспанії)
– Микола Романько (громадянин України)
– Сергій Рубін (терорист, “глава комітету верховної ради” ДНР)
– Мирослав Руденко (терорист, “глава комітету верховної ради” ДНР)
– Ольга Рудникова (громадянка України)
– В’ячеслав Румянцев (сепаратист, екс-глава ДП Севастопольський морський рибний порт)
– Євгенія Самохіна (терорист, “міністр економічного розвитку” ДНР)
– Олексій Сафронов (громадянин України)
– Юрій Сивоконенко (терорист, “глава комітету у справах молоді та спорту верховного ради” ДНР)
– Сергій Сокових (громадянин Росії)
– Іван Сокіл (начальник Східно-Чорноморського басейнового управління охорони водних ресурсів)
– Аліна Соколова (громадянка України)
– Артем Сорокін (громадянка України)
– Андрій Співак (громадянка України)
– Веніамін Степанов (громадянка України)
– Драган Станоєвич (глава проросійської організації Об’єднана сербська діаспора Євразії)
– Юлія Сулим (терорист, “глава комітету соціальної та житлової політики верховної ради” ДНР)
– Дмитро Тареев (громадянин України)
– Рустам Теміргалієв (сепаратист, радник “глави Радміну Криму”)
– Олена Терехова (громадянка України)
– Олександр Тимофєєв (терорист, “міністр доходів і зборів” ДНР)
– Андрій Ткаченко (громадянин України)
– Вадим Токарев (громадянин України)
– Михайло Толстих (командир батальйону Сомалі)
– Сергій Фадєєв (терорист, “помічник представника” ДНР в РФ)
– Юрій Фесенко (громадянин України)
– Катерина Філіппова (терорист, “міністр юстиції” ДНР)
– Андрій Філонов (сепаратист, “радник Галвей Криму з курортів і туризму”)
– Олександр Фомін (громадянин України)
– Роман Фролов (громадянин України)
– Ігор Хакімзянов (громадянин України)
– Равіль Халіков (терорист, “генеральний прокурор” ДНР)
– Микола Хардиков (терорист, “міністр зв’язку ДНР”)
– Вадим Хворостянов (громадянин України)
– Олександр Ходаковський (терорист, “секретар Ради безпеки” ДНР)
– Олександр Хряков (терорист, глава комітету верховної ради “ДНР)
– Олег Царьов (терорист, “спікер парламенту Новоросії”)
– Сергій Циплаков (терорист, глава комітету верховної ради “ДНР)
– Сергій Цеков (сепаратист, “замглави держради Криму”)
– Ганна Чабанова (громадянка України)
– Олексій Чалий (сепаратист, “глава законодавчих зборів Севастополя”)
– Галина Шевченко (громадянка України)
– Віктор Шесслер (перший замглави Східно-Чорноморського басейнового управління охорони водних ресурсів)
– Станіслав Шидловський (терорист, керівник “російської діаспори в Маріуполі”)
– Ігор Шпоренко (громадянин України)
– Олександр Шубін (терорист, “міністр юстиції” ЛНР)
– Дмитро Щедрін (громадянин України)
– Олег Юшан (громадянин України)
– Анастасія Ющенко (громадянин України)
– Дана Яковенко (громадянин України)
– Олексій Ярославцев (громадянин Росії)
– Віктор Яценко (терорист, “міністр зв’язку” ДНР)

Фото: espreso.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.