Через контрабандні цигарки Укрзалізниця звільника чотирьох працівників

|

За фактами виявлення у серпні цього року забороненого до переміщення через державний кордон товару (цигарок) у поїзді № 68 Київ – Варшава та безпересадковому вагоні Київ – Братислава  керівництво Укрзалізниці та Південно-Західної залізниці звільнено начальника поїзда та провідників. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

провідники

Так, за фактом виявлення прикордонниками 18 серпня в поїзді № 68 Київ – Варшава контрабандних цигарок Південно-Західна залізниця оголосила догану та звільнила начальника поїзда й двох провідників. Ще двом провідникам оголошені догани та переведено їх на посади, не пов’язані з обслуговуванням пасажирів.

За фактом виявлення правоохоронцями 19 серпня забороненого до переміщення через держкордон товару у безпересадковому вагоні Київ – Братислава оголошено догану та звільнено провідника, іншому провідникові оголошено догану та переведено його на посаду, не пов’язану з обслуговуванням пасажирів. Отримали догани й майстер резерву провідників та начальник пасажирської служби Південно-Західної залізниці. Після виходу з відпустки буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності начальника вагонної дільниці Київ-Пасажирський.

З метою попередження подібних правопорушень на Південно-Західній залізниці вжито низку заходів, зокрема, встановлено відеореєстрацію за колією відстою поїзда № 67/68 Київ – Варшава на технічній станції, обмежено доступ до складу цього поїзда, а також посилено контроль за рухом автотранспортних засобів на територію вагонної дільниці Київ – Пасажирський.

Фото: ТСН

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...