ОСТАННІ НОВИНИ

Ліцензії на експорт-імпорт алкоголю та сигарет можуть скасувати

|

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді скасувати ліцензування експорту та імпорту етилового, коньячного і плодового спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів з метою стимулювати зовнішньоекономічну діяльність України. Про це пише Уніан, передає кореспондент Львівського порталу.

ліцензія

Відповідна пропозиція міститься в урядовому законопроекті “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності”, розміщеному на сайті парламенту.

“Метою прийняття Закону України є лібералізація та дерегуляція зовнішньоекономічної діяльності, зокрема у сфері експорту, імпорту спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів шляхом скасування такого ліцензування”, – йдеться в пояснювальній записці до проекту закону.

Також наголошується, що обсяг платежів до бюджету від придбання ліцензій є незначним порівняно з надходженнями від сплати податків і зборів за експорт-імпорт тютюну, алкогольних напоїв і спирту. У зв’язку з цим скасування ліцензій істотно не відіб’ється на стані бюджету.

Відповідно до законопроекту, оптова торгівля етиловим, коньячним і плодовим спиртом буде й надалі здійснюватися за ліцензії на оптову торгівлю.

Що стосується алкогольних напоїв та тютюнових виробів, то українські підприємства зможуть здійснювати імпорт і експорт, оптову торгівлю і відвантаження для реалізації магазинами безмитної торгівлі на основі ліцензії на оптову торгівлю відповідними товарами.

Фото: www.newsru.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...