ОСТАННІ НОВИНИ

У прокуратурі нарешті помітили рейдерське захоплення берегів озера на Львівщині

|

Миколаївською міжрайонною прокуратурою з’ясовано, що, недивлячись на численні факти самочинного будівництва споруд в межах прибережної захисної смуги водойми “Задорожне”, Миколаївською райдержадміністрацією не вживаються дієві заходи щодо усунення явних порушень вимог ст. 60 Земельного кодексу України та ст. 89 Водного кодексу України, що свідчить про фактичне самоусунення вказаного органу виконавчої влади від виконання покладених обов’язків.

паркан

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Вказані обставини підтверджено також актом перевірки органів державного контролю – Державної екологічної інспекції у Львівській області, Державної інспекції сільського господарства в Львівській області та Інспекції ДАБК у Львівській області.

З огляду на викладене, з метою захисту інтересів держави, Миколаївською міжрайонною прокуратурою до Львівського окружного адміністративного суду подано позов про зобов’язання Миколаївської РДА до вчинення дій, спрямованих на забезпечення додержання режиму використання прибережної захисної смуги водойми «Задорожне». На даний час триває судовий розгляд справи по суті.

Крім цього, слідчим відділенням Миколаївського РВ ГУ МВС України у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.197-1, ч.3 ст. 197-1 КК України – самовільне зайняття земельних ділянок та самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятих земельних ділянках.

З метою забезпечення повноти та об’єктивності досудового розслідування, на даний час в межах провадження проводяться необхідні слідчі дії, зокрема призначено будівельно – технічну експертизу.

Про результати вказаної роботи громадськість буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, як писав раніше Львівський портал озеро Задорожнє обгородили парканом ще на початку квітня, але з того часу на скарги активістів ніхто не звертав уваги.

Два дні тому на зустрічі з громадськими активістами голова ЛОДА Олег Синютка пообіцяв, що разом з громадою поїдемвизволяти берег озера Задорожнє від незаконних парканів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...