ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська прокуратура «взялася» за «Шахту «Надія»»

|

Прокуратурою Львівської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженніза фактом порушення законодавства про працю керівництвом ПАТ «Шахта «Надія», що у Сокальському районі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у львівській області.

надія

Зокрема, вказане провадження було зареєстровано за результатами розгляду звернення до прокуратури працівниці ПАТ «Шахта «Надія» щодо грубого порушення керівництвом шахти стосовно неї вимог трудового законодавства.

У ході розслідування, з метою перевірки вказаних заявницею доказів, отримано ухвалу суду про надання тимчасового доступу з правом вилучення кадрової документації, проте посадовцями шахти відмовлено у їх видачі. Також, у кримінальному провадженні винесено постанову про проведення перевірки органом контролю на предмет дотримання вимог законодавства про працю на ПАТ «Шахта «Надія». У цьому випадку посадові особи підприємства також не допустили інспектора до виконання своїх обов’язків.

Враховуючи такі обставини, за клопотанням слідства судом винесено ухвали, яким надано дозволи на проведення обшуків у приміщенні ПАТ «Шахта «Надія» для виявлення та вилучення кадрової документації.

Однак, 23 липня за вказівкою керівництва підприємства працівниками було заблоковано прохід до приміщення відділу кадрів та юридичного відділу ПАТ «Шахта «Надія», що унеможливило виконання ухвал суду.

Крім цього, під час конфлікту, який виник при вчиненні дій правоохоронцями щодо проведення обшуків, невстановлені особи відкрито заволоділи відеокамерою особи, залученої в якості понятого.

Вказаним фактам у межах провадження буде надано правову оцінку. Досудове розслідування, яке доручено слідчим СУ ГУ МВС України у Львівській області, триває.

Фото: www.lvivpost.net

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...