ОСТАННІ НОВИНИ

Мостиські прикордонники їдуть у зону АТО

|

Для виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції вирушила оперативно-бойова прикордонна комендатура «Мостиська-1». Бійці вибули на схід в рамках проведення планової ротації прикордонних підрозділів, що виконують завдання на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської ОДА.

прикордонники1

Урочисті заходи з нагоди відправки побратимів на складний східний кордон відбулись на одному з прикордонних підрозділів Мостиського загону.  Бойову комендатуру було сформовано в тому числі з числа військовослужбовців, призваних за мобілізацією та добровольців, керівні посади комендатури укомплектовано штатними офіцерами, які мають досвід роботи з персоналом та служби на кордоні.

Персонал підрозділу забезпечений всім необхідним майном, у тому числі засобами захисту та озброєнням. Також із прикордонниками було проведено планові підготовчі збори, комплекс занять та практичних стрільб, із залученням інструкторів з досвідом виконання завдань в зоні АТО.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...