ОСТАННІ НОВИНИ

Гендиректор ДТЕК Західенерго увійшов до десятки кращих менеджерів України

|

Шувар АндрійГенеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар увійшов до десятки кращих топ-менеджерів України за результатами “Рейтингу найбільших. Кращі менеджери України”, який провів  Інтернет портал Delo.UA. Редакція сайту разом із експертами та читачами   проаналізувала результати діяльності найбільших українських компаній  у 2014 році і визначила сотню кращих топ-менеджерів.  Керівник Західнерго обійняв 10 сходинку всеукраїнського рейтингу. Про це Львівськоу порталу повідомила менеджер з комунікацій ДТЕК Західенерго Іванна Попович.

Андрій Шувар в енергетичній галузі працює більше 20 років,  з низ 8 років був директором ДТЕК Добротвірської ТЕС, з 2013 року керує  ДТЕК Західенерго.

Під керівництвом Андрія Шувара електростанції ДТЕК Західенерго відпрацювали найскладнішу зиму в історії української енергетики 2014 з максимальним завантаженням – адже Бурштинська, Добротвірська і Ладижинська ТЕС працювали на вугіллі газової марки і замінювали собою ТЕС, які спроектовані під дефіцитний антрацитовий вугілля. Завдяки демократичному стилю управління Андрія Шувара  колектив відчув себе монолітним організмом, котрий спрацював злагоджено та успішно у кризових періодах для енергетики України.

Колектив поважає Андрія Шувара не лише за глибокі знання та практичні вміння у тепловій енергетиці, а й за людяність та уважність по відношенню до усіх підлеглих. Працівникам імпонує його стиль керівництва, адже він поважає і прислухається до ветеранів галузі та дає можливість молодим реалізувати себе заради розвитку енергетики.

Цього року організатори удосконалили методику голосування та підрахунку. Фінальний бал кожного з учасників складався з чотирьох оцінок: 25% фінального балу – голоси читачів Delo.UA, 25% – голоси експертів, 40% – динаміка фінансових показників, 10% – медіа-резонанс (рівень публічності / інтересу ЗМІ).

В  оцінюванні  топ-менеджерів  взяли участь близько 100 тисяч читачів сайту delo.UA та експерти.

Інформацію про критерії та етапи оцінки можна прочитати тут.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...