ОСТАННІ НОВИНИ

Від анорексії померла 18-річна студентка, яка в гонитві за стрункістю схудла до 29 кг

|

У Вінниці 18-річна дівчина в гонитві за стрункістю схудла до 29 кг за зросту метр сімдесят. До лікарні дівчина потрапила вже в стані агонії. Врятувати її не змогли, організм був занадто виснаженим. Медики констатували крайню ступінь анорексії, йдеться в сюжеті ТСН.

У Вінницькому училищі культури і мистецтва імені Леонтовича, де вчилася дівчина, кажуть, що її надмірну худорлявість почали помічати близько року тому, однак говорити про це дівчина відмовлялася. Лише найближчі подруги знали, що Марина лікується від анорексії. 

В адміністрації училища кажуть, що останнім часом Марина часто хворіла і не з`являлася на пари, але про те, від чого вона лікувалася, дізналися лише за чотири дні до її смерті. 

Лікарі розповідають, що до лікарні Марина потрапила вже в стані агонії. Щойно підключили пацієнтку до апарату штучного дихання, серце Марини зупинилось через виснаженість організму.
Анорексія – це підступна хвороба, кажуть психологи. Хворі себе не контролюють, у них з`являється патологічний страх перед зайвими кілограмами. Найчастіше від анорексії страждають неповнолітні дівчата, які мають підліткові комплекси. Тож, психологи закликають батьків при підозрі не змушувати дитину їсти, а звернутися за психологічною допомогою. 


Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...