ОСТАННІ НОВИНИ

На півночі Львова готують будівництво нового Сихова

|

На півночі Львова готують будівництво нового мікрорайону зі школами та садочками. За кошти бюджету уже розроблено детальний план впорядкування території. Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив заступник начальника управління архітектури ЛМР Олесь Лужецький, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами О. Лужецького, власне в цьому житловому масиві одним з перших будинків буде зведено новобуд для учасників АТО.

«Розбудова кварталу, де планують звести будинок для учасників АТО, відбуватиметься на земельній ділянці площею декілька гектарів. Уже створено детальний план розвитку території на перспективу. Фактично на півночі Львова з’явиться мікрорайон на подобі Сихівського. Тобто із власною інфраструктурою, дорогами, громадськими центрами, садочками, школами, магазинами та звісно багатоповерхівками», – повідомив він.

 

Водночас чиновник розповів, що у мікрорайоні враховано й приватний сектор, де очікують на малоповерхове житлове будівництво. Тобто люди, які мають оформлену землю під садівництво, зможуть змінити цільове призначення землі і використовувати її для будівництва особняків.

«Новий мікрорайон заплановано на території із запасу земельного фонду розвитку міста… Зокрема, забудують понад400 гектарівземлі, 40% з якої зараз приватизовано під садово-городні кооперативи. Загалом, згідно з генеральним планом, на освоєння території та реалізацію проекту потрібно 20 – 25 років», – сказав О. Лужецький.

Начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Сергій Коровайник зазначив, що це надзвичайно перспективний район (Під Голоском – ред.), який у Львові розвиватимуть у найближчі роки. Водночас він знаходиться неподалік центру міста. 

«Землі, які належать місту, до кінця літа, або на початку осені, буде виставлено на аукціон. Якщо вдасться зреалізувати будівництво першого будинку для учасників АТО, то у ЛМР готові розглянути й інші пропозиції будівництва нових будинків, зокрема у новому мікрорайоні», – уточнив він.

Як відомо на вулиці Під Голоском для учасників АТО зводять 9-ти поверховий житловий будинок із житловою мансардою (10 поверх – ред.). Забудова буде П-подібного типу із 10 під’їздами.

 

Раніше повідомлялось, що у Львові понад 1100 учасників АТО стоять у черзі на земельну ділянку. Також часникам АТО виділили землю для будівництва 400 квартирного будинку у Львові. Водночас учасників АТО закликають поспішати вставати на квартирну чергу.

Також Львівський портал уже повідомляв: Як отримати земельну ділянку учасникам АТО

Фото: repetylo.org.ua
Львівський портал

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...