ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко та «Свободі» закидають роботу на Кремль

|

Депутат “Народного фронту” Антон Геращенко звинуватив Юлію Тимошенко та депутатів “Свободи” в роботі на Путіна. Про це він заявив з трибуни парламенту, біля якої стояла майже вся фракція партії Яценюка, передає УП 

Такі різки закиди Геращенко зробив через, за його словами, спекуляцію Тимошенко та “свободівцями” на заявах екс-голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка.

“Рівень дискусії, який піднято партією “Свобода”, “Блоком Юлії Тимошенко” і Юлією Володимирівною особисто, окремими фріками з БПП на ім`я (Сергій) Каплін, гірше ніж рівень одеського Привозу”, – заявив Геращенко.

Він звинуватив усіх, хто звинувачує прем`єр-міністра і уряд, в тому, що вони “не читали навіть ті звіти фінінспекції”.

 “А в них зазначено, що навіть немає прізвища прем`єра. Коли заявляють про 7 мільярдів на ток-шоу відомі політики і члени коаліції, то вони забувають сказати, що понад 6 мільярдів – це цифри, які перевірені за часів уряду Тимошенко 2007 року, і часів уряду Азарова”, – заявив Геращенко.

“За час уряду Яценюка знаєте яка цифра? Аж 11 мільйонів гривень”, – додав він. Геращенко заявив, що “Свобода” і Тимошенко проводять “кампанію, яка розпочата на замовлення Путіна”.

 “Я закликаю, об`єднайтеся, будь ласка, БЮТ та “Свобода” з “опозиційним урядом”. Тимошенко це не в перший раз. У 2009 році вже мало не створили коаліцію з Януковичем”, – заявив він.

В той же час представник БЮТ Сергій Соболєв порадив “Народному фронту” не перекладати свої проблеми на інших.

“Сьогоднішній склад парламенту добре розбирається в тому, що відбувається завдяки Путіну, а що – завдяки тотальній корупції, яка далі пронизує суспільство. Ті, хто пробують списати на Путіна тотальне розкрадання бюджету держави, – не вийде”, – заявив Соболєв.

Депутати від “Свободи” заявили також, що уряд просто намагається відволікти увагу від корупції. Депутат Андрій Іллєнко заявив, що вся нова влада “отримала свої посади” виключно завдяки “Свободі” і пообіцяв, що її депутати не дадуть корупції існувати в Україні.

Під час свого емоційного виступу Іллєнко активно бив трибуну Верховної Ради кулаком, з чого іронізували наступні виступаючі.

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...