ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на презентацію фільму «Боксерський шлях Андрія Котельника»

|

Львів’ян запрошують на безкоштовну презентацію фільму про відомого львів’янина, олімпійського призера, чемпіона світу з боксу Андрія Котельника «Боксерський шлях Андрія Котельника». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ТВК «Південний».

Фільм, зокрема, розповідає життєву історію львівського боксера, який пройшов нелегкий шлях, аби досягти спортивних вершин. За словами продюсерів фільму, стрічка показує, що робота над собою, постійні тренування та самовдосконалення дають результат, тож у кожної молодої людини завжди є вибір у житті – досягати мети або здатися і змиритися зі своїми проблемами.

Фільм «Боксерський шлях Андрія Котельника» особливо корисний для перегляду дітям і підліткам, адже на прикладі конкретної людини показує, як важливо працювати над собою і досягати результатів.

Презентація фільму відбудеться у п’ятницю, 3 квітня, о 16 годині 30 хвилин у приміщенні конференц-залу виставкового центру «Південний-EXPO». Вхід на презентацію – вільний.

Окрім цього, перед презентацією о 16 годині відбудеться урочисте відкриття балюстрадного панно «Золотого Боксера» на фасаді боксерської школи ім. Андрія Котельника. Панно виготовлено з мозаїки натурального каменю партнерами боксерської школи Андрія Котельника компанією Кам`яний LVIV.

Нагадаємо, у боксерській школі Андрія Котельника на території ТВК «Південний» діти, віком від 7 до 14 років, мають можливість безкоштовно відвідувати тренування з боксу, а тренують їх імениті тренери та відомі боксери. 

Фото: www.pivdennij.com

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...