ОСТАННІ НОВИНИ

«Львів у блакитному»: мешканців вдруге інформуватимуть про аутизм

|

У четвер, 2 квітня, у Львові розпочнеться серія акцій «Львів у блакитному», під час яких мешканцям та гостям нашого міста розповідатимуть про те, що таке аутизм, чому його не варто боятися, та як можна підтримати дітей та дорослих, які живуть з аутизмом. Почнеться місяць інформування про аутизм з масового флешмобу  біля входу до міської Ратуші. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Організовують акції до Всесвітнього дня інформування про аутизм батьки дітей, які навчаються у школі-інтернаті «Довіра», студенти Українського католицького університету та школярі Львівської лінгвістичної гімназії.

Впродовж цілого місяця у Львові відбудуться кінопокази, лекції, флеш-моби, зустрічі у форматі «рівний рівному», а серед школярів проведуть конкурс короткометражок про аутизм. Крім цього, у місті з’явиться соціальна реклама на тему «Ми – просто трохи інші!».

Розклад подій:

31 березня

11:30 – відкриття виставки «Просто трохи інші» фотографа Кості Бєглова в головному корпусі Українського Католицького Університету.

12:00 – відкрита зустріч Соломії Чубай зі студентами університету на тему «Коли ти мама особливої дитини (власний досвід)»  (вул. Свенціцького, 17).

1 квітня

19:00 – джазовий концерт Львівської школи джазу і сучасної музики у арт-кав’ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, 2й поверх «Дзиґи»).

02 квітня

12:00 – прес-конференція у арт-кав’ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, 2й поверх «Дзиґи»).

13:00 – організована хода від школи-інтернату «Довіра» (вул. Короленка, 1) зупиняється біля входу до львівської Ратуші.

13:20 – флеш-моб «Пазл»: учасники вишикуються у формі шматочка пазлу, тримаючи в руках блакитні кульки.

14:00 – підсумки конкурсу короткометражок серед школярів, нагородження переможців. Львівська лінгвістична гімназія (вул. Кирила і Мефодія, 17а)

20:00 – перегляд школярських короткометражок, неформальне спілкування з переможцями конкурсу. Ресторан-музей «САЛО» (пр. Свободи 6/8).

03 квітня

18:00 – перегляд художнього фільму «Темпл Ґрандін», обговорення фільму та дискусія з відомим психіатром Олегом Романчуком. Перша львівська медіатека (вул. Мулярська, 2а)

Важливо зазначити, що після приголомшливого успіху ініціативи «Львів у блакитному» минулого року, у 2015-му про намір одягти своє місто «у блакитне» заявили активісти з Києва, Луцька, Харкова та інших міст.

Анонси й додаткову інформацію про  заходи дивіться на сторінці проекту у соціальній мережі fb – Львів у блакитному .

Фото: ТСН 

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...