ОСТАННІ НОВИНИ

Васюник передав військовим бронежилети й вислухав за всю владу

|

Звіти вищого керівництва в парламенті кардинально відрізняються від того, що насправді відбувається в армії та зоні АТО. Про це написав на сторінці у facebook народний депутат Ігор Васюник.

«Вчора передав бронежилети нашим військовим в 3-ій батальйон територіальної оборони «Львів» та резервістам, які проходять підготовку в 184 навчальному центрі. Всі вони під підпорядкуванням Північного територіального округу.

Зараз там проходять підготовку близько тисячі осіб, яких відправлять на Схід. Що можна сказати: армія гола, боса, «беззуба» і як результат деморалізована. Поговорив з хлопцями, потреби від елементарного: ХБ, взуття (просто розлізлось). Майже на тисячу осіб всього 50 бронежилетів. Добре, що Академія Сухопутних військ подбала про якісне харчування та проживання.

І ще. Вислухав за всю владу: і за Раду, і за президента, і за Уряд. Тепер ще більше переконався, що звіти  вищого керівництва в парламенті кардинально відрізняються від того, що насправді відбувається в армії та зоні АТО», – написав нардеп.

 

Фото: facebook 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...