ОСТАННІ НОВИНИ

У Київраді відгуляли революційне весілля

|

Учора, 5 лютого, в приміщенні Київради, яке перебуває в розпорядженні активісти Майдану, відбулося вінчання революційної пари. Юлія та Богдан познайомилися під час Революції Гідности та вирішили побратися, не чекаючи завершення Майдану. Наречена родом із Рівненської области, наречений – із Житомирщини. 

Молодята-майданівці розповіли, що рішення про шлюб було блискавичним. Відповідно, батьки не вистигли приїхати на вінчання, оскільки дізналися про це, лише за добу до вінчання. Весільним батьком на церемонії був лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Очільник націоналістів одним із перших привітав молодят, повідомили Львівськлму порталу у прес-службі ВО «Свобода».

Лідер «Свободи», вітаючи пару, зауважив: «Я переконаний, що шлюб, освячений у стінах революційної Київради, буде міцним і надійним. Бажаю молодятам-революціонерам успіхів та великих перемог у майбутньому».

Юлію та Богдана також привітав Комендант революційної Київради свободівець Руслан Андрійко. Націоналіст, зокрема, зазначив: «Щоби там не розповідало про нас Міністерство внутрішніх справ, про формування «загонів екстремістів», про всілякі «катування в підвалах Київради», – ви є свідками того, що на справді тут відбувається. Різноманітні мистецькі заходи стали невід’ємною частиною життя революційної Київради. Сьогодні ж тут відбулася знакова подія – вінчання, створення нової української родини».

Фото: http://goo.gl/6hCru4

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...