ОСТАННІ НОВИНИ

«Піккардійська Терція» готується до «Різдва в Опері»

|

Допоки усі готуються до зустрічі Нового року, вокальна формація «Піккардійська Терція», співачка Оксана Муха, скрипаль Олександр Божик та оркестр “Бравіссімо” посилено репетирують – аби на Старий Новий рік, 14 січня, запрезентувати львівським меломанам святкову концертну програму «Різдво в Опері». Місце зустрічі – Львівський національний театр опери та балету ім. С. Крушельницької, повідомляють організатори концерту.

Хоча в репертуарі «Терції» є колядки на шести мовах, 14 січня «піккардійці» колядуватимуть здебільшого українською. Із традиційних українських коляд того вечора публіка почує «Небо і земля», «Нова радість», «Тиха ніч»… Щоправда, усі ці колядки звучатимуть в оригінальних акапельних обробках. Виконає легендарна львівська шестірка й авторські різдвяні пісні: «Граймо, стрибаймо», «Пави», «Ладо»…

«Різдвяні свята несуть максимум позитиву. Тому їх обов’язково треба відмічати, що б там не було довкола! Треба святкувати, колядувати! Не можна забувати українських традицій. Наші діди-прадіди недаремно берегли їх, передавали нам з покоління в покоління. Впевнений, цього року українська коляда звучатиме з особливою силою – і на київському Майдані, і у Львові, і в Донецьку», – каже художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

Пісенним сюрпризом концертної програми «Різдво в Опері» стане спільне виконання колядок «Піккардійською Терцією» та Оксаною Мухою. А у фіналі святкового вечора до такого імпровізованого багатоголосого «дуету» приєднається ще й скрипаль-віртуоз Олександр Божик. Артисти очікують, що їхнє музичне «тріо» доповнить також хор із залу.

 Фото М.Дашковича

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...