ОСТАННІ НОВИНИ

Транспортне кільце навколо церкви Анни та бічні Городоцької відкриті для проїзду

|

Учора ввечері для проїзду відкрито кільце вул Городоцька-Шевченка. Відтак, рух транспорту по кільцю вже можливий. Про це повідомив директор ПАТ «ЛСБМУ-1» Ігор Булик, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Вчора ввечері відкрили для проїзду кільце вул Городоцька-Шевченка, тобто, транспорт вже може їхати по колу біля церкви Анни. Ремонт частина вул Шевченка завершено», – зазначив він.

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», від сьогодні відновлено рух трамваїв по вул Городоцькій та Шевченка.

«Наразі два вагони трамваю №7 курсують з вул Шевченка на вул Вахнянина, а інші п’ять вагонів – з вул Вахнянина на вул Кн.Ольги. Як переконаємось, що мережа дозволяє, відновимо рух за схемою. Трамваї №6 курсують з вокзалу в центр і на вул Вітовського, а №6а – по вул Вітовського на вокзал», – розповів заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа.

Окрім того, як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, цієї ночі було відкрито для проїзду з’їзди на бічні вулиці з вул Городоцької. На місцях встановлено відповідні дорожні та інформаційні знаки. Усіх водіїв просять звертати на них увагу, адже організація дорожнього руху змінена.

«Вночі відкрито для проїзду виїзди на бічні вулиці з Городоцької. Поставлено відповідні знаки. У зв’язку з відкриттям кільці біля церкви Анни, змінена організація дорожнього руху. Тепер, щоб виїхати з вул Шевченка на вул Городоцьку, треба проїхати по кільцю. Також змінено у протилежний бік рух на вулицях Огієнка, Гоголя, Наливайка, Менцинського. Усіх водіїв просять звертати увагу на інформаційні та дорожні знаки, аби не створювати затори на дорогах.

Також зранку, якщо буде потреба, залучимо до роботи евакуатори, аби прибрати неправильно припарковані машини, що заважатимуть руху транспорту», – розповів Олег Береза.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...