ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія «Ваш дім» дає друге життя деревам

|

Щороку у Львові під час будівництва вирубують сотні дерев, хоч багато з них можна було б урятувати. Саме так вчинила житлово-будівельна компанія «Ваш дім», яка 19 грудня пересадила дві тридцятилітні ялинки, що потрапили у зону будівництва, на нове місце –  у житловому масиві «Пасічний». Операція з переселення дерев тривала дві доби. А уже 20 грудня найменші мешканці Пасічного отримували під пересадженою ялинкою подарунки від святого Миколая.

У перспективі компанія «Ваш дім» планує створити на масиві «Пасічний» цілісну зелену зону, яка формуватиметься і з молодих дерев, і з тих, що перевезені з інших районів міста. Першу велику висадку  заплановано на весну 2014 року.

«До розбудови масиву «Пасічний» наша компанія підходить комплексно. Зараз ми споруджуємо наступні 2 будинки нової черги. І прагнемо, щоб наші клієнти  отримали не тільки комфортні квартири, а й зручну інфраструктуру та гарно озеленену територію, – розповідає комерційний директор компанії «Ваш дім» Тарас Цибульський. – Адже за нашими планами у квартирах масиву «Пасічний» мешкатиме в майбутньому до 10 тис. львів’ян». Нових мешканців приваблює вигідна ціна на житло з розтермінуванням оплат на 2 роки та першим внеском всього у 10%.

Технологічну допомогу у переселенні ялинок компанії «Ваш дім» надало ВАТ «Зеленбуд». За словами голови правління «Зеленбуду» Володимира Муштука, зима – це найкращий час для пересадки саме  хвойних порід. Тож пересаджені ялинки мають усі шанси прийнятися на новому місці і ще довго тішити око мешканцям масиву «Пасічний». Володимир Муштук сподівається, що практику «Вашого дому» з пересаджування дерев підтримають й інші будівельні компанії міста.  

«Компанія «Ваш дім» є частиною великого холдингу на чолі з «Концерном Галнафтогаз». І вона повністю поділяє усі цінності  «Галнафтогазу» в частині відповідальності перед суспільством, зокрема й турботу про навколишнє середовище, –  розповідає керівник департаменту комунікацій «Концерну Галнафтогаз» Ольга Вельгус. – Ми раді зробити свій внесок у те, щоб Львів залишався зеленим, затишним, європейським містом». 

Для довідки:  Житлово-будівельна компанія “Ваш дім” уже понад 10 років працює на будівельному ринку Західної України. За цей час збудовано понад 100 000 кв. м житла, компанія має значний  досвід виконання складних інженерних проектів.   У Львові компанія «Ваш Дім» спорудила один із найвищих житлових будинків (висотою 66,5м) – модерну 16-поверхівку на вул. Зубрівській, 32. Зараз вона активно забудовує масив «Пасічний», загальна площа якого, згідно з проектом, становитиме 14 гектарів. У 2010 р. компанія здала першу чергу цього проекту – будинок на 320 квартир. Зараз триває будівництво другої черги, до складу якої входитиме  5  будинків на більш як 400 квартир.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...