ОСТАННІ НОВИНИ

Активісти Євромайдану закликають всіх до Кабміну (доповнено)

|

Активісти Євромайдану закликають всіх протестувальників терміново підтягуватись до будівлі Кабінету міністрів, де о 6 годині розпочинається пікетування. Про це йдеться на сторінці #Євромайдан у facebook , інформує кореспондент Львівського порталу.

«ТЕРМІНОВО! Рівно о 6.00 ранку 2 грудня за 5 хвилин починається мирне пікетування Кабінету Міністрів Михайлівською колоною #Євромайдан у. Підтягуйтесь всі. Разом ми змусимо їх прийняти наші умови. Максимальний ПЕРЕПОСТ!», – зазначено у повідомленні, яке з’явилось кілька хвилин тому.

Перша колона протестувальників #Євромайдану заблокувала в`ізд до Кабміну зі сторони вул. Шовковичноі. За нею йдуть наступні. Це інформація станом на 06.10 год.

Станом на 6.30 пікетувальників доєдналась друга колона. «До мирного пікетування
#Євромайдану під Кабміном на Шовковичній приєдналась друга колона мітингувальників, в якій в основному тернопільчани. #Euromaidan #Spilnotv», – пишуть активісти Євромайдану.

 Як повідомляє УНН, на 06.55 близько 150 осіб заблокували 4-й підї`зд, що виходить на вул. Садову. 

Перед центральним входом до Кабміну встановили металевий паркан. Біля ного чергують близько 30 міліціянтів.

Також стоїть чотири великих автобуси з “Беркутом”. Близько 70 осіб перегородили підхід до цього залізного паркану. Крім того, ще 30 активістів перегородили в`їзд до двору.

Близько 30 жінок, які представилися прибиральницями, стоять осторонь. Активісти їх не пускають всередину. 

Нагадаємо, напередодні опозиція оголосила, що початок блокування усього адміністративного кварталу Києва, де знаходиться Верховна Рада, Кабмін та Адміністрація Президента, розпочнеться о 8 годині ранку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...