ОСТАННІ НОВИНИ

В Ужгороді школярі з батьками штурмують мерію (відео)

|

В Ужгороді школярі й батьки пікетують мерію, протестуючи проти скасування осінніх канікул та вимагають зустрічі з мером, аби переконати його у помилковості такого рішення. Про це повідомляє mukachevo.net.

Мітинг розпочався о 9 ранку понеділка, 28 жовтня. Про точну кількість мітингуючих говорити важко, адже вони заполонили усю площу Поштову перед мерією, відтак число може складати до півтисячі мітингувальників.

Протест проти скасування осінніх канікул супроводжувався вигуками: “Владу на мило” та “Погорєлов, поверни осінні канікули”.

Між тим, міський голова Віктор Погорєлов вирішив не виходити на спілкування з мітингувальниками. За словами його секретаря, у нього зараз нарада. Більше того, міліція зачинила зсередини вхід до мерії.

 

Близько 9.20 натовп кинувся до входу, фактично штурмуючи мерію. За 10 хвилин була друга спроба штурму.

Близько 9.30 до мітингуючих вийшов заступник міського голови Юрій Беляков, але замість діалогу та пояснень, чому відмінили канікули, чомусь почав посміхатися та хитати головою у такт з вигуками мітингувальників. У якийсь момент в чиновника з натовпу полетіла пластикова пляшка з водою. Після цього він знову сховався у мерії. Мітинг триває.

 

Нагадаємо, що сьогодні, у понеділок 28 жовтня в закарпатських, і зокрема ужгородських школярів мали розпочатися тижневі осінні канікули. Але в п`ятницю, 25 жовтня пообіді за рекомендаційним розпорядженням губернатора Ледиди ці канікули були скасовані, що викликало обурення як в школярів, так і в їхніх батьків.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...