ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина прийматиме змагання з тріатлону

|

25-28 липня на базі мисливсько-рибальського господарства «Майдан» (с. Верещиця, Яворівського району) відбудеться Кубок України з тріатлону (етап) на приз «Кубок Розточчя», а також відкритий чемпіонаті України з триатлону на довгі дистанції та чемпіонат України з тріатлону в естафетах-мікст (молодь). Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Ці представницькі спортивні змагання проводяться Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації триатлону України, Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України та Львівської обласної федерації триатлону.

 Учасниками змагань будуть понад 100 найсильніших українських триатлоністів, які представлятимуть збірні команди 7 областей України та м. Києва.
Головний суддя змагань – суддя національної категорії, президент федерації триатлону Львівщини Анатолій Шевчук (м. Львів).
ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:
26 липня – Кубок України з триатлону (етап) на приз «Кубок Розточчя»
Дистанція: 750 м – плавання; 20 км – велокрос, 5 км – біг.
10.00 – урочиста церемонія відкриття змагань
10.30 – початок І-го етапу змагань.
27 липня – чемпіонат України з триатлону з естафет-мікст (молодь)
Дистанція: 250 м – плавання; 5.6 км – велокрос, 1.6 км – біг.
10.00 – початок І-го етапу змагань.
12.30 – початок ІІ-го етапу змагань – “Опен Рейс”.
14.00 – підведення підсумків та затвердження результатів змагань.
– нагородження переможців та призерів Кубку України з триатлону (етап) на приз «Кубок Розточчя» та чемпіонату України з триатлону з естафет- мікст (молодь).
28 липня – чемпіонат України з триатлону на довгій дистанції «Формула – 111»
Дистанція: 1 км – плавання; 100 км – велокрос, 10 км – біг.
10.00 – початок змагань – чоловіки, жінки.
14.00 – підведення підсумків та затвердження результатів змагань.
15.00 – нагородження переможців та призерів чемпіонату України з триатлону на довгій дистанції. Урочисте закриття змагань.

кидаю отруєння

У Києві 47 працівників офісного центру отруїлися
Упродовж останньої доби 47 працівників одного зі столичних бізнес-центрів відчули погіршення стану здоров’я після вживання їжі у закладі громадського харчування, розташованому у тій же будівлі. Проц е інформує прес-служба прокуратури Києва.
Після огляду медиків 27 постраждалих потрапили до лікарень з попереднім діагнозом «гостре харчове отруєння», ще 20 осіб відмовились від госпіталізації.
На даний час зразки їжі та води, які вживали постраждалі, відібрані фахівцями міжрайонного управління держсанепідемслужби у м. Києві для проведення лабораторних досліджень.
Після отримання висновків СЕС щодо причин отруєння прокуратурою буде вирішено питання про відповідальність винних осіб.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...