ОСТАННІ НОВИНИ

У лікарні на Орлика з’явилось перше сучасне відділення реабілітації дітей

|

У Львові в дитячій клінічній лікарні, що на вул. П.Орлика, з’явилось перше сучасне відділення реабілітації для дітей. Це дозволить підняти на вищий, сучасний рівень реабілітацію дітей з обмеженими фізичними можливостями, їх соціальну адаптацію і інтеграцію в суспільство, інформує прес-служба Львівської міськради.

Відкриття відділення стало можливим завдяки співпраці міської влади та благодійного фонду «Фіторятівники», що заснований німецьким бізнесменом в галузі фармацевтики проф. Міхаелем Поппом.

«Це є не перший проект. Коли ми минулого разу зустрічалися, ми домовились, що 50 на 50 робимо це відділення. Ми вкладали свої кошти в ремонтні роботи, а пан Міхаель допоміг коштами на купівлю обладнання. Мова йде про суму 67 тисяч євро»,- зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року вдруге поспіль німецький благодійний фонд «Фіторятівники» провів благодійну акцію передачі обладнання для реабілітаційного підрозділу міської дитячої клінічної лікарні м. Львова. Торік проф. Попп відкривав у міській дитячій клінічній лікарні дитячу ігрову кімнату «Фітоленд», де з часу відкриття пройшли реабілітацію у вигляді сенсорної інтеграції і арттерапії 480 дітей. Тоді була досягнута домовленість про подальшу співпрацю.

За кошти міського бюджету Львова було капітально відремонтовано приміщення, де розташувалося відділення реабілітації. На виконання робіт місто виділило близько 940 тис грн. Залучено також 86 тис. позабюджетних коштів.

«Надане обладнання дасть змогу значно розширити комплекс лікувальних заходів з відновлення порушень функцій організму та закріплення досягнутих результатів лікування. Нове обладнання в комплексі з уже наявним у відділенні реабілітації дозволить підняти на якісно вищий сучасний рівень реабілітацію дітей з обмеженими фізичними можливостями, їх соціальну адаптацію і інтеграцію в суспільство. Останнє принесе значний економічний ефект», – зазначив начальник управління охорони здоров`я Володимир Зуб.

Як дарунок дитяча лікарня отримала спеціальний маніпуляційний стіл для діагностики та лікування неврологічних розладів за методом Войта, апарат «Стабілан», який дозволяє утримувати рівновагу і стимулює дітей тренувати вестибулярний апарат, тренажери «Повітряна прогулянка», «Чарівна доріжка», «Космонавт», ортопедичний пристрій «МОТОmed», комплект сенсорних м`ячів.

Завдяки новій апаратурі понад 400 пацієнтів неврологічного відділення з органічними ураженнями центральної і периферичної системи різного ступеня важкості та близько 100 пацієнтів ортопедо-травматологічного відділення із різного роду травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату зможуть отримати сучасне відновне лікування.

«Ми чесно робимо свій внесок до створення кращого світу, якщо своєю ініціативою зможемо допомогти повернути дітям джерела радості життя та надії», – вважає проф. Міхаель Попп.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...