ОСТАННІ НОВИНИ

Чернівецький театр покаже у Львові виставу про Івана Миколайчука

|

23 та 24 травня у приміщенні Національного театру ім. М. Заньковецької пройдуть гастролі Чернівецького муздрамтеатру ім.О. Кобилянської.  Чернівчани покажуть одну з найгучніших прем`єр минулого сезону –  хроніку життя І. Миколайчука “Тисяча снопів вітру” (Г.Канарська та Л.Скрипка) і казку для дітей «Як Настуня ледь не стала марою»  (В. Ілюхов).

«Тисяча снопів вітру» – це перша і єдина постановка про легендарного Івана Миколайчука, який розпочинав свій шлях з Чернівецького театру. «Тисяча снопів вітру” – це вистава для тих, хто хоче більше дізнатися про Івана Миколайчука, у ній постануть друзі, колеги і сама Марічка Миколайчук. Це не просто біографічна постановка, а яскрава історія життя, у якій майстерно поєднані іванова мудрість та сумні реалії того часу. Вистава, якою варто пишатися і яку варто подивитися кожному українцеві.

Режисер і співавтор сценарію – художній керівник Чернівецького театру, засл. арт. України Людмила Скрипка (відома львів’янам за постановками “Солодка Даруся” М. Матіос, “Калинова сопілка” О. Забужко та ін.), автори сценарію – Галина Канарська (театрознавець, головний редактор ж-лу «Театральна бесіда», м. Львів), художній керівник театру , зал. арт. України Людмила Скрипка.

Початок вистав: 23, 24 травня о 18:00 год. “Тисяча снопів вітру”

24 травня о 10:30 та 13:00 год.  «Як Настуня ледь не стала марою» 

Квитки у касі театру імені Марії Заньковецької.

Телефон для довідок: 235-55-83

050 730 19 44 (Віктор Журат, організатор гастролей)

095 11 00 538 (Наталка Федорович, координатор для ЗМІ)

Фото з вистави

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...