ОСТАННІ НОВИНИ

В УКУ розпочався Зелений тиждень – усі пересідають на велосипеди

Львівський портал

|

10 жовтня в Українському католицькому університеті розпочався Зелений тиждень. Організатори заохочують усіх приїздити до УКУ на ровері та одягати зелене вбрання. Про це повідомили у прес-службі УКУ.

10 жовтня студентам, працівникам на гостям університету роздавали яблука. А перший проректор УКУ Тарас Добко приїхав на роботу на ровері. «Сьогодні в УКУ розпочався Зелений тиждень, я підтримую цю важливу ініціативу, тому приїхав на велосипеді. Добиратися на роботу на двоколісному дуже зручно, думаю, взагалі пересісти на велосипед», – зазначив він.

Тарас Добко вважає, що студентам не треба шкодувати себе, тому час обирати екотранспорт. «Взагалі треба розвивати екологічну свідомість, адже у християнстві є така чеснота чистоти, це стосується не лише людини, а й природи», – наголосив проректор.
У межах Зеленого тижня в УКУ пройде багато акцій. У вівторок, 11 жовтня у конференц-залі УКУ відбудеться екологічно-історична лекція про річку Полтву. 12 жовтня організатори запрошують усіх на еко-фешн шоу від уківського English Club, а опісля на танцювальний екомайстер-клас. 13 жовтня усі охочі матимуть нагоду подискутувати з доктором отцем-дияконом Олегом Кіндієм на тему: «Бо сотворіння очікує нетерпляче виявлення синів Божих». Опісля відбудеться розважальна акція на території будівництва майбутнього університетського містечка УКУ та презентація газети «Веловуйко».
«В Україні є великі проблеми з екологією і у Львові зокрема, тому навіть найдрібніші справи є незайвими, – розповідає співорганізатор Зеленого тижня в УКУ Галина Шостак. – Таким чином, Український католицький університет намагається зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища. А перший крок до змін – це привернути увагу, навчити людей думати про проблеми збереження навколишнього середовища».
Організаторами Зеленого тижня є університетське Братство «Res Familiae», Рада Студентів УКУ, радіо «УКУпочці» та English Club.
За словами Галини Шостак, ідея акції виникла спонтанно. «Коли ми одного разу вкотре з’їли обід, який нам доставляють у пластиковому посуді, то помітили, що після трапези у нас залишився цілий пакет пластику. І подумали, що було би гарно мати можливість викидати його у контейнери для роздільного збору сміття, щоб його переробляли, а не викидали у Грибовичах».

На філософсько-богословському факультеті УКУ уже встановили контейнери для роздільного збору сміття. Схожі смітники незабаром з’являться у корпусі на вул.. Свєнціцького.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...