ОСТАННІ НОВИНИ

Рекламні щити у Львові тепер встановлюватимуть за спрощеною процедурою

Львівський портал

|

 Спрощено процедуру подачі документів, необхідних для встановлення рекламних об’єктів у Львові. Відповідне рішення було прийнято під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, інформує прес-служба мерії.

Також було вирішено продовжити термін розробки схеми розміщення зовнішньої реклами  до 5 травня 2012 року. Було спрощено схему подачі документів, необхідних для  встановлення рекламних об’єктів та призупинено встановлення пріоритетів та видачу дозволів на розміщення окремо стоячих рекламних засобів у зоні транспортних вузлів та магістралей до затвердження схем комплексного розміщення рекламних засобів на вулицях цієї зони. Рішення не поширюється на рекламні засоби встановлені до його прийняття.

Скорочено перелік документів, що подаються  рекламорозповсюджувачами для  встановлення пріоритетів на отримання дозволів на розміщення реклами, продовження дії дозволів на розміщення реклами та внесення змін в ці дозволи. Відповідно до рішення Львівської міської ради рекламорозповсюджувачі не витрачатимуть кошти на рекламоносії, які будуть демонтовані у наслідок прийняття схем комплексного розміщення рекламних засобів та на приведення цих рекламоносіїв у відповідність до погоджених проектів, які підлягатимуть приведенню у відповідність за результатами схем комплексного розміщення рекламних засобів. 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...