ОСТАННІ НОВИНИ

Цимбалюк обговорив із керівником Укравтодору ремонт доріг у Львівській області

Львівський портал

|

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк у рамках робочої поїздки до Києва провів зустріч із головою Державної служби автомобільних доріг Володимиром Демішканом. Під час зустрічі детально обговорено стан реконструкції та будівництва автомобільних доріг загального користування Львівської області. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, як йшлось під час зустрічі, уже розпочато фінансування капітальної реконструкції та будівництва автомобільної дороги державного значення М-10 Львів – Краковець.

Учасники зустрічі домовились звертати особливу увагу на якість виконання робіт. «Особисто контролюватиму якість будівництва та реконструкції доріг на Львівщині, а також використання кожної копійки державного бюджету», – сказав голова облдержадміністрації.

Також уже виділені кошти на реконструкцію автомобільних доріг державного значення Н-02 Львів-Тернопіль та Н-17 Львів-Радехів-Луцьк.

Голова облдержадміністрації також запросив керівника Укравтодору проінспектувати реконструкцію та будівництво автомобільних доріг області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...