ОСТАННІ НОВИНИ

На чотирьох євростадіонах хочуть встановити метеостанції

Львівський портал

|

Український гідрометцентр планує встановити на чотирьох євростадіонах метеорологічні станції, щоб оперативно і достовірно сповіщати про погоду на Євро-2012. Про це повідомив начальник ГМЦ Микола Кульбіда.

«Ми плануємо в районі кожного стадіону Євро-2012 встановити автоматичні метеостанції, що дозволить підвищити якість прогнозування погодних умов, у тому числі і штормової погоди», – сказав він.  

Микола Кульбіда підкреслив, що із встановленням локаторів варто поквапитися, оскільки для формування достовірних точкових прогнозів необхідно сформувати базу даних метеоумов у теплий період року. Наразі пропозиції із втілення проекту надані в МОК Євро-2012 Україна, для реалізації планів необхідне додаткове фінансування.

Також начальник ГМЦ зазначив, що інформувати гостей Євро-2012 про погоду планується за допомогою Інтернету, телефонних автодовідників у приймаючих містах, візуалізації на стадіонах та інших засобів.   

На сьогодні послуга автодовідки здійснюється лише у Києві, проте і виділених ліній – недостатньо, зазначив Микола Кульбіда. В інших містах-господарях вона взагалі відсутня, тож Гідрометцентр очікує на допомогу місцевої влади у реалізації проекту.

Інформаційний центр «Україна-2012»

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...