ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко вдруге відмовили у відводі судді

Львівський портал

|

Головуючий у засіданні Печерського районного суду Києва з попереднього розгляду кримінальної справи проти екс-прем`єра суддя Родіон Кірєєв повторно відмовив у задоволенні клопотання Юлії Тимошенко та її захисту про його відвід через порушення процедури проведення судового процесу. Про це повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

“Відсутні будь-які порушення, які б могли свідчити про необ’єктивність судді. Клопотання залишити без задоволення”, – сказав Родіон Кірєєв, оголошуючи своє рішення.

Як відомо, перед перервою у судовому процесі лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко та її захисник Сергій Власенко звернулися до суду з повторним клопотанням про відвід судді Родіона Кірєєва.

“Суддя здійснює всі дії, які не скеровані на всебічне і безпристрасне вивчення справи. Я змушений знову заявити про відвід судді Кірєєва у цій справі”, – сказав Сергій Власенко.

Захисник Юлії Тимошенко звернув увагу на те, що суддя Родіон Кірєєв в порушення процедур, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом, розглядає клопотання сторони захисту. Зокрема, попередні рішення затверджувалися постановою, а не ухвалою суду.

“Упередженість судді носить системний характер. Суддя маніпулює законодавчими нормами. Саме ці системні дії судді я вважаю тими підставами, як інші обставини, які викликають сумнів у об`єктивності судді. Суддя, який виносить замість ухвал, постанови, який ухвалює перерви на 15 хвилин, коли всі мокрі в залі”, – заявив Сергій Власенко.

У свою чергу Юлія Тимошенко заявила, що суддя свідомо створює неналежні умови для проведення судового процесу. “Ви свідомо створюєте умови, ви створюєте підстави, щоб не проводити виїзне засідання. Ви сьогодні не користуєтесь своїм правом, щоб створити нормальні умови. Ви хочете продовжити процес в таких умовах, коли люди не можуть бути присутніми”, – підкреслила екс-прем`єр.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...