ОСТАННІ НОВИНИ

ВАТ “Львівобленерго” вжило заходів, щоби унеможливти силове захоплення компанії

|

Відділ корпоративних зв’язків ВАТ “Львівобленерго” розповсюдив повідомлення для прес, у якому зазначено, що можливість силового захоплення компанії існує й досі, але компанія вжила усіх необхідних заходів, щоби унмеожливити силовий варіант захоплення компанії. Подаємо текст повідомлення:

“Щодо ВАТ «Львівобленерго» й надалі існує потенційна загроза неправомірного силового захоплення. Здійснення протиправних дій можливе і по відношенню до низки інших енергопостачальних компаній України. Є припущення, що такий сценарій розвитку подій належить російському бізнесмену, акціонеру компанії Костянтину Григоришину, який спільно з колишнім Головою Ради національної безпеки України Петром Порошенком намагається захопити контроль над енергопостачальними компаніями.

Після подій, які відбулися 22 лютого 2006 року у ВАТ «Чернігівобленерго» (спроба силового захоплення компанії), ВАТ «Львівобленерго» звернулося до Президента України п.В.Ющенка, до Верховної Ради України, Ради Національної Безпеки та оборони України тощо з проханням втрутитися в конфлікт і посприяти вирішенню його у правовому полі. На даний час на ім’я в.о. Голови Правління ВАТ “Львівобленерго” Володимира Матвіїшина надійшла відповідь з ВРУ за підписом Голови Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією п. В.Стретовича та заступника секретаря РНБО України п. Ю.Петроченка про те, що правоохоронні органи зроблять усе від них залежне для «унеможливлення в подальшому подібних ексцесів на інших підприємствах галузі, установлення постійного моніторингу за розвитком ситуації. Координація діяльності цих правоохоронних органів, у контексті згаданих подій відбувається в Апараті Ради національної безпеки і оборони України».

Як стало відомо з конфіденційних джерел на даний час знову посилилась ймовірність неправомірного силового захоплення низки енергетичних компаній України. Керівництво ВАТ “Львівобленерго” вжило усіх необхідних заходів для того, аби унеможливити силовий варіант захоплення компанії, зокрема – доводиться витрачати чималі кошти на посилення фізичної охорони головного офісу та диспетчерського пункту Товариства. Постійна загроза неправомірного силового захоплення заважає нашим працівникам – а це 4 864 особи – спокійно працювати і виконувати свої обов’язки. Така ситуація може призвести до дестабілізації роботи енергопостачального Товариства, що в свою чергу може поставити під загрозу надійність та безперебійність енергопостачання Львівського регіону.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *