Ігор Жданов: «Вихід «Батьківщини» із коаліції – це сценарій глибинної політичної кризи»

|

Міністр молоді та спорту про своє відкликання з Уряду та вихід «Батьківщини» із проєвропейської коаліції:

156

«На прохання Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка я залишаюся працювати в Уряді. Зараз не час розхитувати державний човен. Я гарно пам’ятаю, чим закінчився після Помаранчевої революції конфлікт всередині демократичних сил, конфлікт між Ющенком та Тимошенко – приходом до влади Януковича. Ми не маємо права повторювати цю помилку.

Вихід «Батьківщини» із коаліції – це сценарій глибинної політичної кризи, який в умовах війни може призвести до реваншу антиукраїнських сил або взагалі до втрати незалежності України. Я проти такого сценарію. Як активний учасник двох Майданів, маю право на таку оцінку.

Щодо мого відкликання. Наскільки я розумію, професійних претензій до мене немає. 15 лютого цього року профільний комітет Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму детально розглянув звіт про діяльність Мінмолодьспорту за 2015 рік та одноголосно визнав нашу роботу задовільною.

Моя позиція дуже проста і відповідальна. Нам сьогодні треба займатися не політикою, а наполегливо, закатавши рукава, працювати над вирішенням конкретних завдань. Залишилося півроку до літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Для мене особисто забезпечення якісної підготовки та участі спортсменів збірних команд України в Олімпійських та Паралімпійських іграх – це головна відповідальність та пріоритет №1».

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. П. Жданов!
    Ви оказались, на мою думку, б1льш розумним 1 б1льш виваженим пол1тиком н1ж Ваш1 однопарт1йц1. як1 думають, що п1сля зам1ни каб1нету м1н1стр1в одержать там посади. Вони думають не про Укра1ну, а про сво1 вигоди. Це зрадники Укра1ни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...