Олімпійські ігри-2024: розклад змагань на 5 серпня

Маркіян Рой

|

5 серпня, у десятий день Олімпійських ігор-2024 українські спортсмени змагатимуться за медалі у двох видах програми. Про це повідомляє Чемпіон.

Загалом сьогодні вийдуть на старти 9 представників України.

Розклад українських атлетів 5 серпня

10:30. Кульова стрільба, чоловіки. Дрібнокаліберний пістолет, 25 м. Фінал. Павло Коростильов.

11:00. Стрибки у воду, жінки. Вишка, 10 м. Попередній етап. Софія Лискун.

11:50. Легка атлетика, жінки. Біг на 400 м з бар’єрами. Втішні забіги. Ганна Рижикова, Вікторія Ткачук.

12:00. Легка атлетика, чоловіки. Біг на 400 м. Втішні забіги. Олександр Погорілко.

12:45. Спортивна гімнастика, чоловіки. Паралельні бруси. Фінал. Ілля Ковтун, Олег Верняєв.

16:00. Боротьба, жінки (68 кг). 1/8 фіналу. Тетяна Сова – Ніша Ніша (Індія).

16:30. Веслувальний слалом, жінки. Каяк-крос. 1/4 фіналу. Вікторія Ус.

Трансляція доступна на телеканалі Суспільне Спорт, а також на регіональних телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Харків і т.д.), але лише на території України.

Онлайн-результати – на офіційному сайті Олімпійських ігор.

Напередодні українські спортсмени здобули одразу 3 нагороди: Ярослава Магучіх – золоту у стрибках у висоту, Ірина Геращенко – бронзову цьому ж виді, а Михайло Кохан – бронзову у метанні молоті.

Як повідомляв Львівський портал, Україна на Олімпіаді у Парижі здобула: золоту (жіноче командне фехтування на шаблях),  срібну – Сергій Куліш (стрільба з гвинтівки у трьох положеннях на дистанції 50 метрів) та бронзову – Ольга Харлан (фехтування на шаблях, особистий турнір).

Крім того, Ольга Харлан Ольга Харлан стала рекордсменкою України за кількістю олімпійських медалей. Загалом вона здобула 6 нагород і побила попередній національний рекорд, який належав плавчині Яні Клочковій (у неї було 5 медалей).

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.