Здається, що всі давно знайомі з цим видом верхнього одягу, та часто використовують його. Це абсолютно не дивно, адже жилет відрізняється, легкістю, компактністю, в ньому зручно сидіти за кермом автомобіля та займатися різним видом активності в прохолодну пору року. Беручи до уваги практичність, кілька сезонів тому чоловічий жилет перестав бути виключно демісезонним елементом гардеробу та почав з’являтися як в літніх аутфітах, так і в зимових. Тому, тут ми хочемо розглянути саме версії комбінування його, аби жоден чоловік не відмовляв собі у бажанні носити його весь рік.
Почнемо зі звичного міжсезоння. Тут він найчастіше з плащового стьоганого матеріалу. З’являється поверх джемперів, світшотів, сорочок в клітинку, тощо з джинсами чи іншими кежуал-штанами. Це виглядає просто, зі смаком, і не викликає двоякого враження. При тому вам тепло, одяг не обтяжує вас і ви цілком впевнені в гідності образу. Так ви можете піти на прогулянку, пікнік, за покупками та навіть на роботу, якщо компанія не обрамила вас правилами дрес-коду.
Літо. В цю пору його найчастіше можна зустріти у виконанні з деніму в будь-яких кольорах, об’ємах та декорі. Носять їх поверх футболок, лонгслівів, майок разом із шортами та штанами.
Зима. Виробам на цю пору характерні більші об’єми та надзвичайні терморегуляційні функції. Часто їх оснащують зовнішнім спецматеріалом, який здатен захистити від впливу вологи та вітру, шви та застібки виконуються за спеціальними методиками з тою ж метою, присутні місткі капюшони, які можуть замінити навіть головний убір. Проте, коли температура на термометрі падає нижче -5, потрібне додаткове нашарування. Тому, стилісти пропонують звернутися до способу комбінування і багатошаровості вбрання.
Знайти це та навіть більше ви можете в MD-Fashion, адже тут більше 100 брендів з усього світу, які пропонують свою оригінальну продукцію для наших стильних ідей.
℗
Омелян Шевчук