ОСТАННІ НОВИНИ

Навчальний рік в Україні може завершитися дистанційно, – МОН

Вероніка Рой

|

У зв’язку з продовженням карнтину в Україні навчальний рік 2020 може завершитися дистанційно. Про це повідомила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, передає пресслужба МОН.

 

Наразі всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

«Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах», – зазначила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

МОН вже опублікувало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання. Так, в умовах використання технологій дистанційного навчання педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року.

«Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р», – інформують у МОН.

У календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік, а у 2-11-х класах провести вхідне діагностування рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

Також для зменшення поширення коронавірусної хвороби, у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.

Як писав Львівський портал, через поширення коронавірусу в Україні запровадили карантин ще з 12 березня. Він мав завершитись 3 квітня. Згодом карантин продовжили  ще на три тижні – до 24 квітня. Однак через збільшення кількості хворих на COVID-19 уряд прийняв рішення продовжити карантин до 11 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *