ОСТАННІ НОВИНИ

50% ринку обігу алкогольної продукції перебуває у тіні, – голова Львівської ОДА

Соломія Головіна

|

На Львівщині протягом наступного тижня триватимуть рейдові перевірки точок незаконної реалізації алкогольної продукції.  Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

 

Робочі групи, що здійснюватимуть виїзди, сформують із представників правоохоронних органів, продспоживслужби, місцевої влади тощо.

Реклама партнерів

«За попередніми оцінками, 50% ринку обігу алкогольної продукції перебуває у тіні. Це впливає не лише на наповнюваність бюджету, офіційне працевлаштування та заважає працювати легальному бізнесу. Неякісна продукція, якої ніхто не контролює, загрожує здоров’ю та життю українців. Мусимо системно підійти до вирішення цієї проблеми, аби до кінця місяця залишити такі явища в минулому», – акцентував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Раніше ми повідомляли, що Кабмін напрацьовує проєкт «Електронна акцизна марка», який має на меті боротися  з підробленими акцизними марками алкоголю.

Також Львівський проблем писав про проблему дитячого алкоголізму, детальніше про це читайте у матеріалі «Алкогольна (не)залежність. Чому наші діти підсідають на міцні напої».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...