ОСТАННІ НОВИНИ

Мерія дала землю на Раппопорта під будівництво медичного центру

Наталя Дуляба

|

Львівська міська рада надала ТзОВ «Лемберг Медікал Центр» земельну ділянку на вул. Раппопорта, 6 під будівництво медичного центру. «За» відповідну ухвалу сьогодні, 25 квітня, проголосували 48 депутатів, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Згідно з рішенням ТзОВ «Лемберг Медікал Центр» отримує земельну ділянку площею  0,2463 га на вул. Раппопорта, 6. На ній розташоване нерухоме майно підприємства, а згодом тут збираються звести медичний центр.

Зазначимо, що 0,0177 га цієї ділянки знаходиться в межах червоних ліній (без права капітального будівництва та посадки багаторічних насаджень). Також ділянка розташована неподалік від пологового відділення 3-ої міської лікарні та поруч із Краківським ринком.

Реклама партнерів

Землю на Раппопорта фірма отримає в оренду на 10 років, втім скільки коштів надходитиме до бюджету Львова, невідомо.

Згідно з даними бізнес-сервісу YouControl, ТзОВ «Лемберг Медікал Центр» створили у грудні 2018 року. Зареєстроване воно саме за адресою майбутнього будівництва – на вул. Раппопорта, 6.

Керівником компанії є сам Григорій Козловський, а власником – його дружина, Юлія Козловська (Думанська).

Основний вид діяльності ТзОВ «Лемберг Медікал Центр» вказаний як надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Розмір його статутного капіталу становить понад 2 мільйони гривень.

Як відомо, Григорію Козловському належить винниківський футбольний клуб «Рух», «Гранд Готель», заклад «Королівська пивоварня» та Винниківська тютюнова фабрика. Також він є співвласником будівельної компанії Avalon Inc., яка зводитиме першу у Львові 25-поверхівку.

1 березня 2018 року Григорій Козловський також відкрив на площі Ринок, 36 ресторан «36 по» із гігантським акваріумом.

Як повідомляв Львівський портал, упродовж останніх кількох місяців фірми Григорія Козловського або осіб, що до нього наближені, встигли придбати кілька об’єктів нерухомості на площі Ринок.

Торік восени міська рада за 5 млн грн продала підвальне приміщення на площі Ринок, 31. Його купило ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», власником якого є Григорій Козловський. У грудні фірма його бізнес-партнера викупила приміщення першого поверху у кам’яницях №12, №13 на площі Ринок. А на початку цього року новостворена фірма екс-воротаря «Руху» купила цілий будинок на вул. Шевській, 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...