ОСТАННІ НОВИНИ

Зеленський проігнорував національні дебати на «Суспільному»

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 19 квітня, у студію «Суспільного» на національні дебати прибув лише чинний Президент України Петро Порошенко. Про це в прямому ефірі повідомила ведуча дебатів Мирослава Барчук, передає Львівський портал.

 

За словами Мирослави Барчук, до студії «Суспільного мовлення» на національні дебати, передбачені законодавством, так і не приїхав кандидат у президенти Володимир Зеленський.

Натомість Петро Порошенко матиме вибір, яким чином провести 60 хвилин прямого ефіру: вести монолог чи відповідати на запитання громадян.

Реклама партнерів

Подивитися онлайн-трансляцію дебатів у студії «Суспільного» можна тут.

Зазначимо, що згідно з законодавством, теледебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування, тобто 19 квітня. Вони відбуваються у прямому ефірі в студії (кімнаті) Національної суспільної телерадіокомпанії України, а їхня тривалість повинна становити не менше 60 хвилин. Дебати мають відбутися між 19:00 та 22:00 год.

Водночас у ЦВК заявили, що дебати мають відбутися лише у студії «Суспільного», натомість дебати на «Олімпійському» можуть бути формою передвиборчої агітації.

За попередніми даними, на проведення дебатів на НСК «Олімпійський» кандидатам у президенти доведеться витратити близько 1 млн доларів.

Під час дебатів на «Олімпійському» Петро Порошенко також закликав Володимира Зеленського приїхати у студію «Суспільного» на продовження дебатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...