ОСТАННІ НОВИНИ

Фірма Антонова зведе в самому центрі Львова 6-поверховий готель

Наталя Дуляба

|

ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» збудує на площі А. Міцкевича, 9 готель із адміністративно-торговими приміщеннями та підземним паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження сьогодні, 21 грудня, затвердив виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Зводити майбутній готель ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» буде на земельній ділянці площею 0,1 га. Цільове призначення ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, категорія – землі житлової та громадської забудови. Також ця земельна ділянка розташована у межах історичного ареалу міста та на території, яка є під охороною ЮНЕСКО.

Своїм рішенням виконавчий комітет дозволив забудувати ділянку на 100%, а також встановив, що висота будівлі не повинна перевищувати 22,4 м.

Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, забудовник хоче розпочати зведення готелю якомога швидше. Також він додав, що ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» звернулось за погодженням до Міністерства культури та ЮНЕСКО.

«Є подані документи в ЮНЕСКО, проведені консультації з Мінкультом, тобто він у курсі», – наголосив Юліан Чаплінський.

Сам готель матиме 6 поверхів, а підземний паркінг розрахований на 16 місць.

Зазначимо, що дозвіл на проектування готельно-адміністративного комплексу ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» отримало від міськради ще у 2008 році. Втім проект так і не реалізували через конфлікт зі Спілкою художників України, яка теж претендувала на ділянку на площі А. Міцкевича, 9.

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич повідомила, що жодних юридичних заборон щодо розгляду питання про це будівництво у мерії немає.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, 99,5% ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» належить кіпрській компанії «Сарубас Лімітед», ще 0,5% належить ТзОВ «Компанія з управління активами «Актив».

Кінцевим бенефіціарним власником ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» є відомий бізнесмен Віталій Антонов, він також є власником Концерну «Галнафтогаз», до складу якого входить мережа АЗС «ОККО».

ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» зареєстроване у Львові на вул. Героїв УПА, 73, саме там знаходиться й львівський офіс «Концерн Галнафтогаз». Основний вид діяльності фірми вказаний як будівництво житлових і нежитлових будівель, а розмір статутного капіталу становить 6 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно міська рада погодила будівництво ще одного нового готелю в самому центрі Львова – на вул. М. Вороного. На цій ділянці зараз знаходиться парковка. Через це будівництво активно протестували місцеві мешканці, а згодом за цю справу взявся суд.

Як повідомляв Львівський портал, 19 червня цього року Верховна Рада нарешті ухвалила довгоочікуваний закон №1553 «Про внесення змін до ЗУ “Про охорону культурної спадщини” (щодо збереження пам’яток культурної спадщини ЮНЕСКО в Україні). Він передбачає створення на місцях органу управління, який би регулював діяльність (в тому числі й будь-яке будівництво) у зоні пам’ятки ЮНЕСКО та її буферній зоні. Детальніше про це читайте у матеріалі Львівського порталу «1553: Як новий закон щодо пам’яток ЮНЕСКО
вплине на історичний Львів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *