ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати вимагають не піднімати вартість проїзду у маршрутках Львова

Наталя Дуляба

|

Депутати Львівської міської ради вимагають не допустити збільшення тарифу на проїзд у маршрутках до 9 гривень. Про це сьогодні, 8 листопада, під час сесії міськради заявив депутат Ігор Зінкевич, передає кореспондент Львівського порталу.

 

«Таке різке збільшення тарифу на проїзд у громадському транспорті є недопустимим та безпідставним. Це призведе до ще більшого зубожіння львів’ян та соціальної напруги у місті», – розповів Ігор Зінкевич.

Також він наголосив, що міськрада має вивчити підрахунки перевізників і визначити реальний тариф, а потім обов’язково провести громадські обговорення.

Зазначимо, що перевізники Львова нещодавно заявили, що економічно обґрунтований тариф на проїзд становить 9 гривень 20 копійок. Якщо мерія до 1 грудня його не затвердить, то вони або скоротять кількість автобусів на маршрутах, або транспорт курсуватиме лише до 21:00 год.

Нагадаємо, конкурс перевізників у Львові завершився 26 жовтня. На міських автобусних маршрутах працюватимуть ті ж фірми, які були дотепер, – ТзОВ «Міра і К», «АТП № 1», ТзОВ «Фіакр Львів», ТзОВ «Успіх БМ», АТП 14 630.

Водночас у мерії запевняли, що після конкурсу у Львові покращиться якість перевезення у громадському транспорті. Зокрема, нові договори, які підписуватимуть із перевізниками, передбачають штрафи за невиконання рейсів, за неприбраний і брудний автобус, за порушення правил дорожнього руху. Втім дотепер якість перевезнь практично не змінилась, і депутати вимагали від міського голови Львова забезпечити безперебійну роботу маршруток.

Нещодавно Андрій Садовий заявляв, що після конкурсу перевізників львів’янам варто чекати подорожчання проїзду у маршрутках, проте воно буде несуттєвим.

Як повідомляв Львівський портал, Асоціація перевізників Львівщини заговорила про тариф у 7 грн ще на початку квітня цього року. Востаннє ціни на проїзд у маршрутках зросли 14 грудня 2017 року. Тоді тариф у маршрутках зріс до 5 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.