ОСТАННІ НОВИНИ

Півкілометра дороги на Радехівщині відремонтували за 2 мільйони

Олена Карп'юк

|

Вчора, 3 жовтня, у Радехівському районі завершили ремонтувати автомобільну дорогу загального користування місцевого значення Торки – Ордів. Про це Львівському порталу повідомили у Радехівській РДА.

 

На дорозі Торки – Ордів відремонтували 536 метрів покриття. Всі роботи виконувало МПП «НАРА».

Як зазначили у Львівській ОДА, ремонт проводили коштом Державного дорожнього фонду. На всі роботи витратили 2 млн грн.

Раніше Львівський портал повідомляв, дороги на Львівщині є найдорожчі в Україні, і при цьому мають найменший гарантійний термін експлуатації. Зважаючи на це, Уряд змусив підрядників давати до 10 років гарантії на відремонтовані дороги. Окрім того, непрозорі тендери на виконання дорожніх робіт призводять до того, що державні кошти «розпилюють» між собою три монополісти, які фактично займаються перекачуванням мільярдів бюджетних грошей.

Також відомо, які дороги ремонтуватимуть на Львівщині у 2018-му. Інтерактивна мапа. Які вулиці ремонтуватимуть у 2018 році у Львові дивіться ТУТ.

Нещодавно голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин також поскаржився на брак коштів для ремонту львівських доріг. Однак як звітують чиновники, станом на середину вересня на ремонт львівських доріг вже використали 80% передбачених коштів.

Фото: Львівська ОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...