ОСТАННІ НОВИНИ

Укрзалізниця презентувала новий логотип

Юлія Шпак

|

Сьогодні, 27 вересня, презентували оновлений логотип Укрзалізниці. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Новий логотип можна побачити на новому рухомому складі: вагонах та локомотивах. Утвердження підприємства у статусі публічного акціонерного товариства, сучасне позиціонування на ринку відповідно до вимог часу, стало об’єктивною необхідністю зміни візуального образу компанії. Відтепер ним є стилізовані літери «У» та «З», виконані унікальним шрифтом, і локомотив, що рухається вперед.

Новий логотип Укразалізниці

Як повідомив керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, на розробку логотипу не витратили жодної гривні з бюджету компанії.

«Тепер всі охочі зможуть відстежити за новим логотипом, наприклад, скільки додалося саме нового рухомого складу. Запровадження нового логотипу є своєрідною точкою відліку, яка дає можливість побачити реальність змін у компанії», – зазначив Євген Кравцов.


Логотип Укрзалізниці змінюється вперше за останні двадцять років. Він буде єдиним для всієї компанії, її регіональних філій та філій. Такий підхід має консолідувати всі підрозділи товариства, багато з яких раніше мали свій окремий знак.

Старий логотип Укрзалізниці

Раніше Львівський портал повідомляв, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що на «Укрзалізниці» повний провал структурних реформ, через зацікавлених «друзів». Також стало відомо, що за підсумками 2016 року орієнтовна вартість закупівель ПАТ «Укрзалізниця» в компаній народних депутатів України Ярослава та Боглана Дубневичів складала близько мільярда гривень. Згодом повідомлялося, що зловживаннями Дубневичів в «Укрзалізниці» займеться НАБУ. А тодішній очільник «Укрзалізниці» Войцех Балчун визнав монополію Дубневичів на «залізниці» та перевів стрілки на НАБУ, прокуратуру і СБУ.

Після цього НАБУ дали доступ до документів залізниці для розслідування змови з Дубневичами. Відбулися обшуки у офісі Дубневичів у Львові. Зокрема стало відомо, що мова про корпорацію КРТ, яка співпрацювала з фірмою, що ухилялась від сплати податків.

Після гучних викриттів Омелян назвав «конфліктом інтересів перебування Дубневича на посаді глави транспортного комітету Ради».

Попри те суди заборонили фіскальній службі проводити перевірку компанії братів нардепів. Керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов ухилився від прямого запитання про конфлікт інтересів та мільярдні тендери «Укрзалізниці», які виграють Дубневичі.

Згодом Національне антикорупційне бюро затримало у Львові чотирьох посадовців трьох компаній за підозрою в заволодінні газу на суму понад 1,4 мільярда гривень. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юросіб, кінцевими бенефіціарами всіх трьох компаній є нардепи від БПП Ярослав і Богдан Дубневичі.

Суд почав обирати запобіжні заходи затриманим посіпакам Дубневичів за розкрадання 1,4 мільярда

Нещодавно НАБУ виграло у «Укрзалізниці» і Дубневичівсуд щодо протизаконності їх розпилу 151 мільйона.

Варто також додати, що державна компанія «Укрзалізниця» замовила в РФ виготовлення партії медалей «Почесний залізничник».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...