ОСТАННІ НОВИНИ

«Фірма Дубневичів» поставить гумові прокладки для «Південної залізниці» на понад два мільйони

Юлія Шпак

|

«Південна залізниця» оголосила переможця в тендері на закупівлю гумових нашпальних прокладок в кількості 98 000 шт. очікуваною вартістю 2 276 736 грн. Переможцем стала «фірма Дубневичів» – «ВМ Трейдинг». Про це повідомляє Zалізниця без корупції.

 

Найнижчу цінову пропозицію (2 152 000 грн.) за дану продукцію запропонувало ТОВ «Амкодор-Укроспецмаш», проте тендерним комітетом її було відхилено через відсутність у претендента довідки щодо предмету закупівлі та копії паспортів якості, а документи про відповідність надані не в належному вигляді, тобто без перекладу, адже продукція вироблена в Білорусії на ЗАТ 2Амкодор Еластомер».

Таким чином переможцем стало ТОВ «ВМ Трейдинг» з пропозицією 2 152 080 грн. Фірма класично для себе пропонує продукцію ТОВ НВП «Корпорація КРТ», яка належить родині Дубневичів.

«ВМ Трейдинг» засноване трохи менше, ніж півтора року тому, проте незважаючи на це має 48 виграних тендерів більш як на 271 млн., всі вони виключно з «Укрзалізницею.

В тендерній документації вказано, що на «ВМ Трейдинг» працює всього лише три людини, а також відсутній будь-який транспорт та жодного складського приміщення.

Молода фірма вже фігурує в матеріалах кримінальної справи ГПУ №42017000000000766 разом з підприємствами, пов’язаними з депутатами Дубневичами, щодо організації системного розкрадання державних коштів залізниці.

Разом з «ВМ Трейдинг» в тендері бере участь ТОВ «Авангарт-Гарде» з пропозицією того ж таки ТОВ НВП «Корпорація КРТ». Фірма не знижує вартості на торгах та надає довідку щодо предмету закупівлі однакової форми з переможцем «ВМ Трейдинг», з чого можна зробити висновок, що учасники представляють спільний інтерес, а «Авангарт-Гарде» необхідне для створення штучної конкуренції.

Також «Корпорація КТР» просто закидала тендерний комітет своїми вимогами про усунення порушення в тендері, хоча самостійно підприємство не бере участі в торгах.

Раніше Львівський портал повідомляв, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що на «Укрзалізниці» повний провал структурних реформ, через зацікавлених «друзів». Також стало відомо, що за підсумками 2016 року орієнтовна вартість закупівель ПАТ «Укрзалізниця» в компаній народних депутатів України Ярослава та Боглана Дубневичів складала близько мільярда гривень. Згодом повідомлялося, що зловживаннями Дубневичів в «Укрзалізниці» займеться НАБУ. А тодішній очільник «Укрзалізниці» Войцех Балчун визнав монополію Дубневичів на «залізниці» та перевів стрілки на НАБУ, прокуратуру і СБУ.

Після цього НАБУ дали доступ до документів залізниці для розслідування змови з Дубневичами. Відбулися обшуки у офісі Дубневичів у Львові. Зокрема стало відомо, що мова про корпорацію КРТ, яка співпрацювала з фірмою, що ухилялась від сплати податків.

Після гучних викриттів Омелян назвав «конфліктом інтересів перебування Дубневича на посаді глави транспортного комітету Ради».

Попри те суди заборонили фіскальній службі проводити перевірку компанії братів нардепів. Керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов ухилився від прямого запитання про конфлікт інтересів та мільярдні тендери «Укрзалізниці», які виграють Дубневичі.

Не «Укрзалізницею» єдино. Національне антикорупційне бюро затримало у Львові чотирьох посадовців трьох компаній за підозрою в заволодінні газу на суму понад 1,4 мільярда гривень. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юросіб, кінцевими бенефіціарами всіх трьох компаній є нардепи від БПП Ярослав і Богдан Дубневичі.

Суд почав обирати запобіжні заходи затриманим посіпакам Дубневичів за розкрадання 1,4 мільярда.

Фото: Zалізниця без корупції

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...