ОСТАННІ НОВИНИ

Дилери Дубневичів провели два тендери на 60 млн грн

Омелян Шевчук

|

«Центр забезпечення виробництва» оголосив переможців по двох тендерах на придбання рейкових скріплень для кривих ділянок колії очікуваною вартістю 38 675 887,20 грн. та прокладки підрейкові очікуваною вартістю 21 867 772,44 грн. Про це повідомляє Zалізниця без корупції.

 

Обидва тендери пройшли за одним сценарієм та з однаковими учасниками. В тендерах брали участь ТОВ “ВМ Трейдинг” та ТОВ “Авант-Гарде” з пропозиціями близькими до очікуваної вартості. І з мінімальною пропозицією, в обох тендерах, перемагає ТОВ “ВМ Трейдинг” та отримує майже 60 млн. грн.

Обидві фірми пропонують продукцію та являються дилерами ТОВ НВП “Корпорація КРТ”, яке належить родині братів Дубневичів з фракції БПП.

ТОВ «ВМ ТРЕЙДИНГ» зареєстроване в 2016 році в місті Городок Львівської області де і знаходиться “Корпорація КРТ”. Молода фірма вже фігурує в матеріалах кримінальної справи ГПУ №42017000000000766 разом з підприємствами, пов’язаними з депутатами Дубневичами, щодо організації системного розкрадання державних коштів залізниці.

За  минулий рік, фірма уклала з “Укрзалізницею” 38 державних договорів загальною сумою 170 млн. грн.

Нагадаємо, що єдиний конкурент “Корпорації” серед виробників рейкових скріплень в Україні “АТ Механіка” пропонувало ціни на аналогічну продукцію до 30% дешевше, але пропозицію цього учасника щоразу відхиляють. Восени минулого року підставами для дискваліфікації “Механіки” стала відсутність погодження технічних умов деталей кріплень (точніше це погодження було скасовано судом за позовом ТОВ “Корпорація КРТ”).

Раніше Львівський портал повідомляв, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що на «Укрзалізниці» повний провал структурних реформ, через зацікавлених «друзів». Також стало відомо, що за підсумками 2016 року орієнтовна вартість закупівель ПАТ «Укрзалізниця» в компаній народних депутатів України Ярослава та Боглана Дубневичів складала близько мільярда гривень. Згодом повідомлялося, що зловживаннями Дубневичів в «Укрзалізниці» займеться НАБУ. А тодішній очільник «Укрзалізниці» Войцех Балчун визнав монополію Дубневичів на «залізниці» та перевів стрілки на НАБУ, прокуратуру і СБУ.

Після цього НАБУ дали доступ до документів залізниці для розслідування змови з Дубневичами. Відбулися обшуки у офісі Дубневичів у Львові. Зокрема стало відомо, що мова про корпорацію КРТ, яка співпрацювала з фірмою, що ухилялась від сплати податків.

Після гучних викриттів Омелян назвав «конфліктом інтересів перебування Дубневича на посаді глави транспортного комітету Ради».

Попри те суди заборонили фіскальній службі проводити перевірку компанії братів нардепів. Керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов ухилився від прямого запитання про конфлікт інтересів та мільярдні тендери «Укрзалізниці», які виграють Дубневичі.

Не «Укрзалізницею» єдино. Національне антикорупційне бюро затримало у Львові чотирьох посадовців трьох компаній за підозрою в заволодінні газу на суму понад 1,4 мільярда гривень. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юросіб, кінцевими бенефіціарами всіх трьох компаній є нардепи від БПП Ярослав і Богдан Дубневичі.

Суд почав обирати запобіжні заходи затриманим посіпакам Дубневичів за розкрадання 1,4 мільярда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...