ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні мешканці Рясне, Білогорщі та Левандівки знову пікетуватимуть сміттєвий «Сільмаш»

|

Сьогодні, 21 грудня, об 19.00 год. мешканці Рясне, Левандівки, Білогорщі, Брюхович збираються на акцію протесту проти смттєпресувального цеху на території колишнього заводу «Львівсільмаш» на вул. Шевченка, 327-г. Про це мешканці повідомляють у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

1

«Садовий обіцяв, що заводу в Рясному не буде,тож дорогий народе, прошу вас виходити на протести проти сміттєсортувального заводу, збираємося о 19.00 год. біля Матінки Божої в Рясне-1»,  -пишуть активісти.

presuvannya

Нагадаємо, учора протестувальники перекрили дорогу на вул. Шевченка.

Раніше Львівський портал писав, що Львові на території колишнього заводу «Сільмаш» встановлюють обладнання для пресування сміття італійської фірми Macpresse, загальною вартістю близько мільйона євро. Це обладнання ЛКП «Львівспецкомунтранс» взяло на три місяці в оренду у компанії «Грінера Україна» за символічну ціну – 10 грн в місяць.

Як повідомляв Львівський портал, 16 грудня на територію ЛКП «Львіспецкомунтранс», що на вулиці на вул. Шевченка, 327г, завезли техніку. Мешканці і активісти, які зібралися на пікет біля підприємства, переконані, що обладнання призначене для пресування сміття і зведення тут сміттєсортувальної лінії.

Нагадаємо, мешканці Левандівки, вулиці Шевченка, Рясне та Білогорщі збираються у четвер, 1 грудня, пікетувати міську раду Львова.

Нагадаємо, під час засідання сесії міської ради Львова 10 листопада 2016 року на розгляд депутатів було винесено питання про виділення 10 га землі ЛКП «Львівспецтранс» на вул. Шевченка, 327 г під сміттєпресувальні лінії. Тоді депутати це питання перенесли.

Згодом у Львові відбулись громадські слухання з цього приводу і мешканці прилеглих територій висловилися проти будь-яких сміттєвих конструкцій поряд із їхніми помешканнями.

У порядку денному на 1 грудня з’явилось питання про виділення тепер вже меншої ділянки «Львівспецкомунтранс».

У мерії пояснили, що гектар землі потрібен «Львівспецкомунтрансу» для «виробничих потреб».

Фото: Львівський портал, соцмережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *